Retro Browser ؛ ماشین زمان دنیای اینترنت

Retro Browser ؛ ماشین زمان دنیای اینترنت

اگر علاقه‌ دارید به نسخه‌های اولیه‌ وب‌سایت‌های مطرحی چون گوگل، آمازون و… نگاهی داشته باشید، Retro Browser این‌کار را همچون ماشینِ زمان برای شما انجام می‌دهد.

برای خیلی از افراد، سفر به گذشته رؤیایی اسثنایی است که فعلا بشر به آن دست پیدا نکرده؛ اما امروز قصد داریم اپلیکیشن موبایلی را معرفی کنیم که شما را به گذشته‌ی اینترنت می‌برد و تاریخچه‌ی بزرگان این حوزه را به‌صورت مصور نمایش می‌دهد.

Retro Browser همان ماشینِ زمانِ اینترنت است و به‌جای اینکه نسخه‌ی اولیه وب‌سایت‌های مطرح را به‌صورت عکس نمایش دهد، مستقیماً شما را در دلِ آن‌ قرار می‌دهد؛ از این‌رو می‌توان از طریق این مرورگر خارق‌العاده، در محیط ۲ دهه‌ پیش وب‌سایت‌های مطرح امروزی گشت‌وگذار کنید و به تماشای تاریخچه‌ی مصور اینترنت بنشینید.

این اپلیکیشن که توسط استودیو DevRobot Studio توسعه‌ داده شده است، تنها برای دستگاه‌های اندروید در دسترس قرار دارد؛ اما اگر جزو کاربران دستگاه‌های آی‌او‌اس هستید،  اپلیکیشن iRetro را به شما توصیه می‌کنیم که دقیقا کارکرد مشابهی ارائه می‌کند.

در توضیحات صفحه‌ی گوگل‌پلی اپلیکیشن Retro Browser آمده است:

Retro Browser، ماشین زمان دنیای وب است و به شما اجازه می‌دهد تقریباً در گذشته‌ی هر وب‌سایتی به گشت‌وگذار بپردازید و شمایل آن را در گذشته نظاره کنید.
با رابط‌کاربری ساده و روان، می‌توانید در میان هر وب‌سایتی درست مانند مرورگرهای فعلی گشت‌و‌گذار کنید؛ همچنین این امکان وجود دارد که نسخه‌های قدیمی وب‌سایت‌های مد نظرتان را بر اساس تاریخ مشاهده کنید.

این اپلیکیشن تاکنون بین ۵ تا ۱۰ هزار بار در فروشگاه گوگل‌پلی دانلود شده است و از مجموع ۴۱ رأی‌دهنده‌، امتیاز ۴.۵ به‌دست آورده است.

6 دیدگاه در “Retro Browser ؛ ماشین زمان دنیای اینترنت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *