MTeam Land

mteamland

متشکل از 7 شرکت در 6 سال فعالیت بین المللی خود در حوزه زنجیره تامین نرم افزارهای موبایل و تجهیزات هوشمند توانسته است با ارائه خدمت و کارآفرینی جایگاه مناسبی را در اقتصاد دیجیتال در ایران و خاورمیانه کسب نماید.

شعار  در تمام سلسله مراتب این اکوسیستم جایگاه ویژه ای یافته است، به گونه ای پیش از شروع هر کاری یکبار دیگر با نگاهی هوشمندانه به بررسی جوانب و زوایای امر پرداخته و مشتریان خود را نیز در هر کجای این فرایند به تفکر هوشمندانه دعوت میکنیم. چابکی، تکیه بر تحقیق و توسعه، کار تیمی و استفاده از روش های مبتنی بر دانش از دیگر خصوصیات اکوسیستم دانش بنیان  می باشد.

 

 

MTeam app llc

شرکت MTeam app llc که در شهر Pheonix ایالت آریزونا در امریکا به فعالیت می پردازد، مسئولیت انتشار و بازاریابی بین المللی اکوسیستم را بر عهده دارد. ایجاد بستری جهت گسترش فعالیت ها و صادرات نرم افزار به خارج از ایران و کسب درآمد ارزی از فعالیت هایی است که این شرکت به آن مشغول می باشد.

 

 

MTeam Tech

شرکت MTeam Tech عهده دار گسترش فعالیت های مبتنی بر نرم افزارهای موبایل می باشد و بیشترین نیروی انسانی فعال در اکوسیستم در این شرکت مشغول به فعالیت هستند. این شرکت در مدت فعالیت خود توانسته است تا با سازمان ها، ارگان ها و کسب و کارهای متعددی همکاری داشته باشد و با تولید بیش از 1000 نرم افزار موبایل اندروید و iOS برای بازارهای B2B و B2G در ایران پرچمدار فعالیت های نرم افزاری باشد.

 

 

MTeam Health

شرکت MTeam Health با داشتن زیست بوم سفیران سلامت، دارنده بزرگترین شبکه انسانی حوزه سلامت در ایران و جنوب غرب آسیا می باشد. زیست بوم سفیران سلامت با تمرکز بر افزایش سطح سواد سلامت جامعه با گسترش ابزارهای اطلاع رسانی دیجیتال سلامت در راستای پیشگیری و کاهش هزینه های درمانی در جامعه گام بر می دارد.

 

 

شرکت  دارنده تنها کیت توسعه نرم افزار بومی در ایران به نام زعفران می باشد که علاوه بر تطابق کامل بر زبان فارسی و تقویم شمسی و قمری به لحاظ بصری نیز توانایی پشتیبانی از طیف گسترده ای از گرافیک ها را دارد. زعفران می تواند تا 16 برابر سرعت برنامه نویسی را افزایش دهد. مسئولیت توسعه و پشتیبانی از زعفران و آموزش منابع انسانی متقاضی را بر عهده دارد.

 

 

شرکت با استفاده از روش های نوین در شتابدهی به صورت تخصصی در حوزه نرم افزارهای موبایل فعالیت داشته و امکانات ویژه ای را برای تجاری سازی و کسب درآمد در اختیار افراد و استارتاپ ها قرار می دهد. تاکنون توانسته است تعداد قابل ملاحظه ای از 42 استارتاپ خود را با برنامه های ویژه پس از شتابدهی به تجارت های پایدار تبدیل نماید.

 

 

شرکت  با تمرکز بر فضای رسانه ای و دیجیتال با استفاده از ترفندهای علمی به ایده پردازی، طراحی سناریو، برنامه ریزی، تولید محتوا و اجرای پروژه های تبلیغاتی می‌پردازد.  با در اختیار داشتن بسترها و ابزارهای تبلیغاتی و رسانه ای گوناگون پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان خود در حوزه های دیجیتال مارکتینگ، برنامه سازی، ساخت تیزر و موشن گرافیک، تولید محتوای دیجیتال و سایر فعالیت ها می باشد.

 

 

 MTeam academy

شرکت  MTeam academy با تمرکز بر تامین نیروی انسانی مورد نیاز اکوسیستم دانش بنیان شکل گرفته است.  MTeam academy با استفاده از روش های نوین جذب نیروی انسانی و برگزاری دوره های متعدد علاوه بر آموزش و اعطای گواهینامه به دانش آموختگان، در صورتی که فرد متقاضی خصوصیات مورد نیاز شرکتهای اکوسیستم را داشته باشد، تمهیدات استخدام آنها را نیز در نظر می گیرد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *