5 اپلیکیشن یادگیری زبان که بسیارموثرند

5 اپلیکیشن یادگیری زبان که بسیارموثرند

اپلیکیشن یادگیری زبان
اپلیکیشن یادگیری زبان

 

5 اپلیکیشن یادگیری زبان که بسیارموثرند

با توجه به اهمیت زبان های خارجی، اپلیکیشن های زیادی برای یادگیری آن ها ایجاد شده است. در ادامه شما را با بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان آشنا می کنیم.

با توجه به توسعه و پیشرفت تکنولوژی، حضور اپلیکیشن های مختلف برای آسان تر کردن زندگی افراد روز به روز در حال افزایش است. هر کدام از این اپلیکیشن ها با شیوه جدید و انحصاری خود، در زمینه خاصی فعالیت می کنند و کاربران زیادی را به سمت خود سوق می دهند ( ۵ زبان خارجی که می توان از آن ها پول زیادی به دست آورد ).

یکی از این دسته برنامه های کاربردی که معمولا در مارکت های مختلف در لیست پردانلود ترین ها قرار دارد، اپلیکیشن های آموزش زبان است. این اپلیکیشن ها با روش های مختلف شما را در یادگیری زبان های جدید کمک می کنند. اگر شیوه های سنتی یادگیری زبان را امتحان کرده اید و جواب قابل قبولی نگرفته اید، وقت آن است تا به شیوه های مدرن تر هم فرصتی بدهید. در ادامه شما را با تعدادی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان برای اندروید و iOS آشنا می کنیم.

Duolingo

مشهورترین اپلیکیشن یادگیری زبان مختلف استفاده می شود، Duolingo نام دارد. در این اپ تنها کافی است روزی ۲۰ دقیقه وقت صرف کنید و به مهارت خود در این زمینه قدرت بخشید. این اپلیکیشن در هر درس حدود ۷ کلمه جدید در موضوعات مختلف را به شما آموزش می دهد و از شما می خواهد با پایان درس، تمرینات مربوط به آن را انجام دهید.

Duolingo به فکر مشکل فراموشی کلمات هم بوده و برای حل آن، بعد از گذشت چند روز، به طور هوشمند مباحث یاد گرفته شده در قبل را از شما سوال می کند. اگر به طور منظم روزی ۲۰ دقیقه از وقت خود را صرف این اپلیکیشن کنید، بعد از حدود ۳ ماه تمامی دروس Duolingo را تمام خواهید کرد. با طی این دوره، مهارت زبان مورد نظر شما در بخش های مختلف به حد قابل قبولی خواهد رسید.

البته باید توجه داشته باشید، متاسفانه در Duolingo از زبان فارسی پشتیبانی نمی شود و شما باید از انگلیسی به عنوان زبان مرجع خود استفاده کنید. با توجه به این موضوع، یادگیری زبان انگلیسی توسط این اپ برای کاربران فارسی زبان امکان پذیر نخواهد بود.

اپلیکیشن Duolingo برای دو سیستم عامل اندروید و iOS به صورت رایگان موجود است.

Busuu

Busuu اپلیکیشن یادگیری زبان دیگری است که از آن می توان برای یادگیری انواع زبان ها از جمله انگلیسی استفاده کرد. توسط این اپلیکیشن دایره لغات، گرامر، قدرت خواندن و نوشتن کاربر تقویت می شود و در هر درس نکات جدیدی برای آموزش ارایه می گردد. توسط Busuu هم می توان با صرف زمانی کوتاه در طول روز، زبان های مختلف را در حد قابل قبولی فرا گرفت.

در اپلیکیشن Busuu پروفایل اختصاصی هر کاربر ساخته می شود و افراد می توانند روند یادگیری زبان جدید را در آن به اشتراک بگذارند. همچنین در هر مرحله آموزشی اهدافی مشخص شده که باید به آن ها رسید. این روش کمک زیادی به انگیزه افراد برای یادگیری زبان می کند.

شما می توانید اپلیکیشن Busuu را از اپ استور یا گوگل پلی برای گوشی خود دانلود کنید.

Memrise

یکی دیگر از اپلکیشن های محبوب که در زمینه آموزش زبان انگلیسی و زبان های دیگر فعالیت می کند، Memrise است. Memrise بیشتر روی دایره لغات کاربران تمرکز دارد و از روش های مختلفی برای یادگیری سریع لغات استفاده می کند. در این اپلیکیشن ویدیوهای آموزش زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها می توان توانایی صحبت و گوش کردن را تقویت کرد.

دسترسی به اکثر امکانات Memrise نیاز به اینترنت ندارد، اما برای برخی بخش ها مانند ویدیوهای آموزشی باید اتصال گوشی به اینترنت را برقرار کرد.

برای دانلود Memrise می توانید از گوگل پلی یا اپ استور اقدام کنید.

Babbel

Babbel در چندین نسخه با پشتیبانی از زبان های مختلف برای گوشی های اندرویدی و iOS عرضه شده است. این اپ شما را مجاب به صحبت کردن می کند و مهارت تان را در این زمینه قدرت می بخشد. در Babbel علاوه بر یادگیری لغات جدید، توجه زیادی به گرامر و نحوه جمله بندی نیز شده است.

اپلیکیشن Babbel معمولا به صورت آنلاین فعالیت می کند. در صورت نیاز می توان درس های بعد را دانلود کرد و به صورت آفلاین به آن ها دسترسی داشت. این اپ در حالت معمولی رایگان است، اما برای استفاده از برخی امکانات حرفه ای تر آن باید هزینه پرداخت کرد. Babbel از گوگل پلی و اپ استور قابل دانلود است.

Qlango

عملکرد این اپلیکیشن بر پایه ترجمه متون است و از این راه افراد را برای یادگیری زبان های مختلف کمک می کند. آموزش زبان انگلیسی توسط Qlango در چندین مرحله مختلف برای یادگیری لغات جدید صورت می گیرد. در این اپ سوالات مختلفی از شما پرسیده می شود تا موارد آموزش داده شده در هر جلسه به خوبی ملکه ذهن تان شود.

اپلیکیشن Qlango برای اندروید و iOS به صورت رایگان موجود است.

منبع: بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *