گزارش خبری از رونمایی سه جانبه با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و شرکت MTeam

گزارش خبری از رونمایی سه جانبه با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش، موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و شرکت MTeam

در ابتدای مراسم جناب آقای دکتر تهرانی مدیر عامل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش سخنانی درباره تحولات فناورانه در موسسه کیش ایراد نمودند.

در ادامه جناب آقای دکتر مونسان، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش، با تشویق حضار بر روی سن آمدند و از لزوم ایجاد تحول در فرهنگ سازمانی کشور برای حضار گفتند.

در ادامه با دعوت مجری مراسم از جناب آقای مهندس سرکندی، ایشان بر روی سن رفتند و محصولات مشترک موسسه کیش، سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت مطهر نت پارس را معرفی نمودند.

قسمتی از سخنرانی جناب آقای مهندس سرکندی درباره لزوم استفاده سازمان های پیشرو از نرم افزارهای موبایل

ایشان در ادامه سخنانشان به معرفی نرم افزارهای موبایل کیش گرام، پنجره و نرم افزار موبایل موسسه آموزشی علوم و فنون کیش پرداختند که در ادامه به معرفی قابلیت ها و امکانات هر کدام خواهیم پرداخت.
 
کیش گرام:
این نرم افزار موبایل با هدف معرفی جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی کیش، اطلاع رسانی رویدادها، معرفی کسب و کارها و ایجاد سرگرمی و اوقاتی خوش برای مسافران جزیره طراحی و پیاده‌سازی شده است.
این نرم افزار موبایل تعاملی امکان شرکت در مسابقات از طریق ارسال تصویر، درج نظر، مشاهده تجربیات تصویری دیگر مسافران، شرکت در نظر سنجی های دوره ای جزیره و ثبت انتقادات و پیشنهادات را برای کاربران ایجاد می کند.
 

تیزر معرفی کیش گرام جهت کسب اطلاعات بیشتر

نرم افزار موبایل پنجره:
نرم افزار موبایل  پنجره با هدف آموزش همگانی در همه جا با همکاری موسسه آموزشی علوم و فنون کیش و شرکت مطهر طراحی و پیاده سازی شده است. این نرم افزار موبایل بر پایه آموزش در بستر تلفن همراه و با کمک محتوای دیجیتال ویدئویی طراحی شده است. امکان پرداخت در لحظه و فروش محتوای دیجیتالی از سوی تامین کنندگان مختلف محتوا وجود دارد.

 

تیزر معرفی پنجره جهت کسب اطلاعات بیشتر

 
نرم افزار موبایل موسسه آموزشی کیش:
این نرم افزار موبایل که شامل بخش های اطلاع رسانی، معرفی موسسه، معرفی اساتید و شعب، مقالات و آموزش و …. میباشد، تمام نیازهای جانبی و ضمن آموزش هنرجویان موسسه را بر طرف خواهد نمود.تیزر معرفی موسسه علوم و فنون کیش جهت کسب اطلاعات بیشتر
در ادامه با حضور جمعی از فرهیختگان نرم افزارهای موبایل به صورت نمادین افتتاح شد.
پس از رونمایی و افتتاح نمادین از جمعی از همکاران موسسه در شعب مختلف تقدیر و قدردانی به عمل آمد. در این میان لوح سپاس ویژه  از سوی جناب آقای دکتر مونسان به پاس تلاش های بی شائبه در طول بیش از یک سال همکاری موفقیت آمیز، به جناب آقای مهندس سرکندی اعطا گشت.
 
تقدیر از جناب آقای مهندس سرکندی
 
تقدیر نامه اعطایی از سوی موسسه علوم و فنون کیش
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *