چلیک


توضیحات :نرم افزار موبایل برای ایجاد یک دورهمی رسانه‌ای در «خبرگزاری مهر» است. برای کسانی که اگر چه دورند، اما دوست دارند بخشی از رسانه‌های بزرگ باشند. در این دورهمی رسانه‌ای قرار است اخبار، اطلاعات و موقعیت‌های جغرافیایی را به اشتراک بگذاریم تا مرز بین مخاطب و رسانه کمرنگ و کمرنگ‌تر شود و ارتباط نزدیک و مستحکم تری بین آنان برقرار گردد.
شاید شما در  گوشی تلفن همراه خود عکس‌های زیبایی از مکان ها و رویداد ها داشته باشید و تمایل دارید برای رسانه ای ارسال کنید تا در سطح وسیع تری دیده شوند. عکس‌هایی از یک واقعه مهم و دیده نشده، حواشی یک حادثه که از دید رسانه‌ها و عکاسان خبری پنهان مانده و یا صحنه‌ای ناب که فقط شما توانسته‌اید در یک لحظه با تلفن همراهتان ثبتش کنید. چیلک این امکان را برای کاربران فراهم می کند که عکس های مورد پسند خود را برای نرم افزار موبایل ارسال کنید.  این عکس‌های خبری را برای چلیک بفرستید تا لذت دیدن عکس‌هایتان را در یک دورهمی رسانه‌ای با دوستانتان شریک شوید.
خبرگزاری مهر همچنین جهت تقدیر و تشکر و ایجاد انگیزه در مخاطبان، مسابقاتی را نیز طراحی کرده است. کاربران با ارسال عکس های خود در موضوعات مسابقه ای، می توانند شانس خود را برای برنده شدن امتحان کنند

تاریخ انتشار : April 25, 2015
نام کارفرما : خبر گزاری مهر

 

یک دیدگاه در “چلیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *