وبسایت جدید افزونه‌ های مرورگر Edge مبتنی بر کرومیوم با انواع افزونه‌ ها به‌ راه افتاد

وبسایت جدید افزونه‌ های مرورگر Edge مبتنی بر کرومیوم با انواع افزونه‌ ها به‌ راه افتاد

در گذشته، وب‌سایت Insider add-ons افزونه‌های Edge را ارائه می‌کرد؛ ولی اکنون مایکروسافت وب‌سایت جدیدی برای ارائه‌ی افزونه‌های خود در مرورگر Edge معرفی کرده است.

در Ignite 2019، مایکروسافت تأیید کرد مرورگر Edge مبتنی‌بر کرومیوم در ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۰ دراختیار کاربران ویندوز ۱۰ قرار خواهد گرفت و مایکروسافت در حال آماده‌سازی برای راه‌اندازی رسمی مرورگر و وب‌سایت افزونه‌های خود است.

تاکنون وب‌سایت افزونه‌های مایکروسافت برای مرورگر اج مبتنی‌بر کرومیوم و امکان آزمایش این افزونه‌ها دراختیار کاربران اینسایدر قرار داشته است؛ اما از هم‌اکنون وب‌سایت جدید افزونه‌های این مرورگر دراختیار عموم قرار خواهد گرفت. وب‌سایت جدید افزونه‌های مایکروسافت ۱۶۲ افزونه در زمینه‌های وبلاگ‌نویسی، ابزارهای توسعه‌دهنده، سرگرمی، اخبار و هوا، عکس‌ها، ابزارهای جست‌وجو، خرید و ابزارهای اجتماعی دارد.

سایت افزونه مرورگر اج

مایکروسافت همچنین نوار جست‌وجویی برای دسترسی آسان‌تر به وب‌سایت اضافه کرده است و برخی از برنامه‌های افزودنی مانند adblockers و برنامه‌های پولی نیز مجددا در این وب‌سایت جدید ارائه شده‌اند.

مایکروسافت تلاش می‌کند مرورگر Edge مبتنی‌بر کرومیوم را کاملا اصلاح‌شده دراختیار کاربران قرار دهد و مطمئن شود کاربران تجربه‌‌ی خوبی از این مرورگر خواهند داشت. وب‌سایت جدید افزونه‌های مایکروسافت نیز هم‌اکنون دراختیار کاربران قرار گرفته است.

برای نصب افزونه های Chrome، تنها چیزی که لازم دارید این است که سوئیچ را تیک بزنید و به فروشگاه آنلاین کروم بروید. انا قبل از هر چیزی باید بدانید که در مرورگر اج خود باید وارد حساب کاربری گوگل شوید در غیر این صورت ممکن است نتوانید به افزونه ها دسترسی پیدا کنید.

نحوه نصب افزونه های Chrome در Edge

برای نصب افزونه های کروم در مرورگر Edge باید بر روی سه نقطه (…) کلیک کنید.

نحوه نصب افزونه های Chrome در Edge

سپس روی “Extensions” در منو کلیک کنید.

نصب افزونه های Chrome در Edge

در نهایت در پنل سمت چپ، در پایین صفحه بر روی Allow extensions from other stores کلیک نمایید و آن را فعال کنید.

 افزونه های Chrome در Edge

مایکروسافت هشداری را به نمایش خواهد گذاشت که اجازه دسترسی به فروشگاه وب کروم را از شما خواهد گرفت. در نتیجه باید روی Allow کلیک کنید.

 Chrome در Edge

سپس به فروشگاه کروم بروید از افزونه های این سایت بهره ببرید.

نحوه نصب افزونه های Chrome در Edge

 

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *