نسل بعدی اپل واچ به LTE و سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز است

نسل بعدی اپل واچ به LTE و سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز است

بر اساس خبرهای درز کرده، شرکت اپل نسل بعدی اپل واچ خود را با تکنولوژی LTE به بازار عرضه می‌کند، کاربران Apple watch برای اتصال به اینترنت و استفاده از شبکه مخابراتی، نیازی به آیفون خود ندارند.

بر اساس خبرهای درز کرده از دو منبع، اپل قصد دارد تا سری بعدی Apple watch خود را با فناوری LTE عرضه کند، با استفاده از این تکنولوژی بر روی ساعت‌های هوشمند، کاربران برای استفاده از شبکه مخابراتی و اتصال به اینترنت به هماهنگ کردن Apple watch با آیفون نیازی ندارد و می‌توانند به‌صورت مستقیم با اپل واچ پیام ارسال کنند و به اینترنت متصل شوند.

برای عرضه نسل بعدی Apple watch، کمپانی ساکن کوپرتینو با اپراتورهای موبایل در آمریکا مذاکره کرده‌اند اینتل مودم‌های LTE اپل واچ را تأمین می‌کند. سیستم‌عامل Watch OS امسال عرضه می‌شود و سیری نقش مهم‌تری در این سیستم‌عامل خواهد داشت. با استفاده از سیری بر روی نسل بعدی ساعت‌های هوشمند کاربران می‌توانند از سیری بخواهند آخرین پیام یا آخرین خبرهای روز را بخواند.

بر اساس شایعات، اپل تا پایان امسال ۳ مدل اپل واچ عرضه می‌کند که به‌احتمال‌زیاد یکی از آن‌ها به سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز خواهند بود. اپل واچ های جدید تا پایان امسال رونمایی می‌شوند.

منبع: کلیک

2 دیدگاه در “نسل بعدی اپل واچ به LTE و سنسور تشخیص چهره سه‌بعدی مجهز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *