نسخه بتای اوریو برای پوشیدنی های اندرویدی منتشر شد؛ با تغییرات جدید آشنا شوید

نسخه بتای اوریو برای پوشیدنی های اندرویدی منتشر شد؛ با تغییرات جدید آشنا شوید

با وجود اینکه نسخه تلفن های هوشمند اندروید اوریو از مرحله بتا خارج شده و کم کم شاهد عرضه آن روی اسمارت فون های مختلف هستیم اما برای ساعت های هوشمند قضیه متفاوت بوده و همچنان ورژن اوریو Android Wear به نسخه نهایی نرسیده است.

حالا تیم پشت این سیستم عامل، بتای جدید اندروید اوریو را برای ساعت های هوشمند منتشر کرده تا مصرف کنندگان با بعضی از ویژگی های جدید آن آشنا شوند. ویژگی هایی که یکی از آن ها را می توانیم توانایی مدیریت کانال های اعلان ها [Notification Channels] بنامیم.

برای دریافت بتا جدید Android Wear دو شرط وجود دارد: LG Watch Sport داشته و قبلا هم به عنوان تست کنندگان نسخه بتا ثبت نام کرده باشید.

اکنون می توانید برای بخش هایی که خودتان می خواهید، یک کانال اعلان به وجود آورده و نوتیفیکیشن هایی از آن دریافت کنید. جدا از اینکه قابلیت حذف اعلان بعضی اپلیکیشن های اضافی را هم دارید. ایجاد محدودیت در پس زمینه دومین و آخرین ویژگی مهم بتای اوریو Android Wear به شمار می رود.

اگر باتری ساعت هوشمندتان خیلی برای تان اهمیت دارد، کافیست تغییراتی در پس زمینه ایجاد کنید تا در نهایت ساعت باتری کمتری مصرف کند. متاسفانه بتای اوریو Android Wear فعلا تنها برای ساعت های هوشمند LG Watch Sport انتشار یافته و معلوم نیست چه زمانی شاهد انتشار آن روی بقیه پوشیدنی های اندرویدی هستیم.

 

منبع: دیجیاتو

یک دیدگاه در “نسخه بتای اوریو برای پوشیدنی های اندرویدی منتشر شد؛ با تغییرات جدید آشنا شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *