اتوماسیون اداری فراگستر


توضیحات :اتوماسیون اداری فراگستر با رویکرد مکانیزاسیون مکاتبات سازمانی در ادارات و شرکتهای متوسط و بزرگ طراحی و ارائه شده است. این محصول هم اکنون با بیش از ۱۳ سال سابقه، یکی از برترین و معتبرترین راهکارهای ارائه شده در زمینه راه‌اندازی سیستمهای مکاتبات اداری بشمار میاید.

از اولین نسخه این محصول که از سال ۱۳۸۰ روانه بازار گردید تا نسخه جاری آن که با نام تجاری Web Office شناخته می‌شود، در سیر تکامل این نرم‌افزار دو اصل، سادگی کاربری و سرعت بیشتر مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

همچنین ارائه راهکار واقعی مدیریت جریان کار با استفاده از نرم افزار BPMS در پیشرفته‌ترین نسخه این سیستم یکی دیگر از افتخارات فراگستر می‌باشد که هم‌اکنون در بسیاری از سازمانها و شرکتهای معتبر (مشتریان اتوماسیون اداری فراگستر)، بعنوان راهکاری جامع در مدیریت گردش کار شناخته شده و به بهره‌برداری رسیده است. این راهکار امکان پیاده‌سازی زیرساختهای اطلاعاتی مبتنی بر انواع فرایند را در بستر اتوماسیون اداری فراگستر فراهم آورده است.

تاریخ انتشار : May 12, 2015

نام کارفرما :شرکت مهندسی – پژوهشی فراگستر

 

 

یک دیدگاه در “اتوماسیون اداری فراگستر

  1. باسلام، بنده اتوماسیون موبایل و دانلود کردم نصب کردم، ميخواستم بدونم آدرس سرور که ميخواد واسه اولین بار پس از نصب چه آدرسهایی ميتونه باشه از سرور تا منوها و بخشهایی مختلف و ببینم جهت خرید نسخه اصلی و راه اندازی در شرکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *