مدرسه فناوری فانوس؛ دریچه ای به روی دغدغه مندان و فعالان فرهنگی

مدرسه فناوری فانوس؛ دریچه ای به روی دغدغه مندان و فعالان فرهنگی

حوزه/ مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق شرایطی را فراهم کرده که دغدغه مندان فعالیت های فرهنگی بتوانند در زمینه توسعه توان خود از آموزش های ما بهره مند شوند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام محمدجواد محمدصادق، به معرفی مدرسه فناوری فانوس پرداخت و ابراز داشت: مدرسه فناوری فانوس یکی از بخش های مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق است که پذیرای همه دانشجویان و فضلا و طلاب حوزه های علمیه کشور و تمام دغدغه مندان و ایده پردازانی است که به دنبال توسعه توان و یادگیری در حوزه فرهنگ و فعالیت های فرهنگی هستند.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق، مدرسه فناوری فانوس را ابزاری برای توسعه توان و ارتقاء یادگیری فعالان فرهنگی عنوان کرد و ادامه داد: در مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق شرایطی را فراهم کرده ایم که دغدغه مندان فعالیت های فرهنگی بتوانند در زمینه توسعه توان خود از آموزش های ما بهره مند شوند.

وی به موضوع آموزش های موجود در اپلیکیشن فانوس پرداخت و یادآور شد: آموزش هایی که در مدرسه فناوری فانوس وجود دارد، در زمینه آشنایی با اکوسیستم فناوری فرهنگی کشور، آشنایی با ایده پردازی و ایجاد یک استارتاپ فرهنگی و آموزش های تکمیلی است که یک استارتاپ در زمینه تهیه بیزینس پلن و توسعه بازار خود نیاز دارد.

* انواع آموزش های مدرسه فناوری فانوس

حجت الاسلام محمدصادق به انواع آموزش های موجود در اپلیکیشن فانوس اشاره و تصریح کرد: مدرسه فناوری فانوس آموزش های خود را برای سه قشر ارائه می دهد: دسته اول افرادی هستند که دغدغه کارهای فرهنگی دارند اما نه ایده ای دارند که ایده خود را اجرایی اجرا کنند و نه تیمی در کنارشان است که بتوانند با یکدیگر ایده پردازی کرده و کاری را آغاز کنند که برای این افراد، آموزش هایی از جنس انگیزه سازی و آموزش ها و مهارت هایی که بتوانند ایده خود را ایجاد کنند و پرورش دهند و به تیم سازی بپردازند، وجود دارد.

وی گفت: مخاطبان بخش دوم آموزش های مدرسه فناوری فانوس، افرادی هستند که ایده اجرایی دارند و تیمی را در کنار خودشان فراهم کرده اند که روی ایده شان کار کنند که آموزش های ما به آنها کمک می کند تا ایده خود را گسترش دهند و تیم شان را کارآمدتر کرده و به سمت ایجاد یک استارتاپ فرهنگی حرکت کنند و محصول و خدمت فرهنگی که دارند را گسترش دهند.

مدیر مدرسه فناوری فانوس افزود: بخش سوم آموزش های ما برای افرادی است که هم ایده و هم تیم دارند و هم کار و فعالیت و خدمت فرهنگی خودشان را شروع کرده اند که ما به آنها کمک می کنیم تا به سمت تبدیل شدن به شرکت خلاق حرکت کنند و و بازارشان را گسترش دهند و محصولات و خدماتی که می توانند به افراد مختلف جامعه برساند را کامل کنند و به عنوان یک فعال و مجموعه فرهنگی در کل کشور بتوانند خدمات خود را ارائه دهند.

* نحوه استفاده از آموزش های مدرسه فناوری فانوس/ بهره مندی از آموزش ها در هر ساعتی از شبانه روز

حجت الاسلام  محمدصادق با اشاره به نحوه استفاده از آموزش های مدرسه فناوری فانوس اظهار داشت: آموزش ها به صورت کاملاً مجازی، کاربردی و مهارتی است و هر فردی در هر جایی از کشور و از هر قشری (دانشجویان، طلاب و فعالان فرهنگی) و از هر سنی و از هر جنسیتی می توانند از آموزش های مدرسه فناوی فانوس در هر ساعتی از شبانه روز استفاده و بهره مند شوند و توانمندی های خود را برای ایجاد کسب و کار فرهنگی بالا ببرند.

* آموزش های مدرسه فناوری فانوس در دو قالب صوتی و ویدئویی

وی ادامه داد: آموزش ها در مدرسه فناوری فانوس در اپلیکیشن مدرسه فناوری فانوس قرار دارد که علاقه مندان می توانند از تمام آموزش ها (صوتی و ویدئویی) بهره مند شوند.

معاون آموزش و توسعه فناوری مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق در پایان یادآور شد: علاقه مندان جهت دریافت اپلیکیشن تخصصی مدرسه فناوری فانوس می توانند از طریق جستجوی مدرسه فناوری فانوس در کافه بازار یا لینک cafebazaar.ir/app/ir.isca.eshragh در کافه بازار اقدام کرده و یا با مراجعه به سایت مرکز ملی نوآوری و خلاقیت اشراق (بخش مدرسه فناوری فانوس) به نشانی noavari.dte.ir/fanoos این اپلیکیشن را دانلود کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *