مایکروسافت حالت نهایت عملکرد را به ویندوز 10 اضافه می‌کند

مایکروسافت حالت نهایت عملکرد را به ویندوز 10 اضافه می‌کند

مایکروسافت در راستای توازن هر چه بیشتر بین عملکرد و مصرف باتری حالت Ultimate Performance را به ویندوز ۱۰ اضافه می‌کند.

 

در یک سال گذشته، مایکروسافت مدام در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدید به ویندوز ۱۰ بوده است. ویندوز ۱۰ اس به عنوان یک نسخه‌ی مجزا معرفی شد و ویندوز ۱۰ بیزنس به عنوان بخشی از مایکروسافت ۳۶۵ عرضه شد. همچنین، ویندوز ۱۰ پرو برای ورک استیشن‌ها ارائه شد. ارائه‌ی نسخه‌های مختلف ویندوز ۱۰ تلاشی برای بخش‌بندی بازار و تصاحب جداگانه‌ی هر بخش بوده است. با وجود اینکه مایکروسافت در نسخه‌ی ویندوز ۱۰ پرو برای اجرای بهتر در ورک استیشن‌ها، بسیاری از ویژگی‌ها را حذف کرده است، به تازگی قابلیت حالت نهایت عملکرد را اضافه کرده است که به نظر فوق‌العاده می‌رسد. در زیر تشریح مایکروسافت از این قابلیت را می‌خوانید:

ما قصد داریم به عنوان بخشی از تلاش خود در راستای ارائه‌ی بهترین عملکرد، Ultimate Performance را معرفی کنیم. ویندوز تا کنون گزینه‌های زیادی برای برقراری تعادل بین عملکرد و مصرف انرژی داشته است. در طول زمان، ما به مجموعه‌ای از تنظیمات رسیده‌ایم که به سیستم عامل این امکان را می‌دهد که بر اساس کاری که از سیستم می‌کشیم تنظیمات متناسب را سریعا انتخاب کند.
در گزینه‌ی جدید که بر پایه‌ی گزینه‌ی High-Performance ترتیب داده شده است، با استفاده از تکنیک‌های مدیریت نیرو یک گام دیگر در حذف تأخیرهای کوچک پیش رفته‌ایم.

 

اگر از ویندوز ۱۰ پرو FW استفاده می‌کنید، می‌توانید از همان قسمت کنترل پنل یا پاور آپشنز که سایر تنظیمات وجود دارند، Ultimate Performance را فعال کنید.

2 دیدگاه در “مایکروسافت حالت نهایت عملکرد را به ویندوز 10 اضافه می‌کند

  1. اگر از ویندوز ۱۰ پرو FW استفاده می‌کنید، می‌توانید از همان قسمت کنترل پنل یا پاور آپشنز که سایر تنظیمات وجود دارند، Ultimate Performance را فعال کنید
    خیلی خوبه من نمیدونستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *