ماه کتاب

ماه کتاب - تولید نرم افزار موبایل MTeam

توضیحات :مدیریت محصولات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی، اقدام به تولید نرم افزار ماه کتاب ویژه استفاده بر روی تلفن های همراه نموده است که می تواند قدمی کوچک در جهت اجرای تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب در خصوص اهمیت کتاب و کتابخوانی و بسط و گسترش فرهنگ آن باشد.
در این نرم افزار هر ماه یک کتاب معرفی میشود و کاربران ضمن آشنایی با نویسنده و اطلاع از دیدگاه دیگران در مورد آن، می توانند در مسابقه کتابخوانی نیز شرکت کنند و از جوایز در نظر گرفته شده بهره مند شوند.
همچنین از رویداد های فرهنگی که با موضوع آن کتاب برگزار می شود مطلع شوند.
البته در این نرم افزار برای انتخاب کتاب ماه نیز، از مشارکت کاربران استفاده می شود و آنها می توانند پیشنهاد کتاب دهند و به پیشنهاد های تایید شده رای دهند تا کتاب ماه بعد را انتخاب نمایند .
از جمله ابزار های کاربردی این نرم افزار امکان تنظیم زمان مطالعه است و کاربر می تواند با در نظر گرفتن زمانی که می خواهد به صورت روزانه به مطالعه اختصاص دهد، زنگ هشدار تنظیم کند .
کاربر می تواند برای کمک به جریان سازی فرهنگی و ترویج فرهنگ مطالعه، با استفاده از آیتم « من این کتاب را خواندم» پوستر کتاب ماه را همراه با عکس خود جهت انتشار در فضای مجازی دریافت کند . ماه کتاب هر ماه افرادی که می خواهند با هم کتاب بخوانند را گرد هم جمع می کند؛ در این نرم افزار، عدد شمار« ما این کتاب را خواندیم» تعداد افرادی که این کتاب را مطالعه کرده اند را نشان دهد.

تاریخ انتشار :March 24, 2017

نام کارفرما :

   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *