لایه محافظ موبایلی که تقریبا نامرئی است و قابلیت خودترمیمی دارد

لایه محافظ موبایلی که تقریبا نامرئی است و قابلیت خودترمیمی دارد

شاید عبارت هایی مثل «نشکن» و «خود ترمیم» برای یک لایه محافظ موبایل کمی تبلیغاتی به نظر برسد اما ThePhoneCoat کاملا واقعی به نظر می رسد و نظر بسیاری را به خود جلب کرده است.

امروزه بسیاری از اسمارت فون ها از قبیل آیفون اکس، گلکسی اس 9 و غیره دارای بدنه ای مرکب از شیشه و فلز هستند که آنها را در برابر ضربه و خراش آسیب پذیر کرده. از سوی دیگر ظاهر تلفن هوشمند برای بسیاری از کاربران اهمیت بالایی دارد و از اینرو به استفاده از کاورهای ضخیم علاقه چندانی ندارد. حالا یک استارتاپ نوپا به منظور حل این مشکل در پی تولید لایه ای بسیار نازک به نام ThePhoneCoat است که ویژگی های جالبی دارد.

این محصول که ایده اولیه آن با هدف جذب سرمایه 6143 هزاری در سایت جمع سپاری «کیک استارتر» مطرح شده بود توانسته 34659 دلار سرمایه جذب کند و از آنجایی که تنها 9 درصد از پروژه های این سایت با شکست مواجه می شوند احتمالا در آینده نزدیک تولید انبوه آن آغاز خواهد شد. 

ThePhoneCoat

 

ThePhoneCoat یک لایه شفاف با ضخامت 0.2 میلیمتر است که تمام سطح موبایل را می پوشاند و به لطف فناوری نانو قابلیت خود ترمیمی دارد به گونه ای که خش های ایجاد شده روی آن با استفاده از سشوار برطرف می شود. طراحان این پوشش در نظر دارند نمونه مخصوص تبلت ها را نیز به تولید برسانند.

ThePhoneCoat نه تنها نشکن بوده و از اسمارت فون در برابر ضربات حفاظت می کند بلکه در دست گرفتن آن را هم راحت تر می سازد. از سوی دیگر آن گونه که سازندگان ادعا می کنند نصب این لایه بسیار ساده است و به ابزار خاصی نیاز ندارد.

هنوز تاریخ عرضه انبوه ThePhoneCoat اعلام نشده اما سرمایه گذاری روی آن تا ششم اردیبهشت جریان دارد و کاربران با پرداخت 43 دلار دو لایه از آن را برای پنل های جلو و پشتی موبایل خود را دریافت خواهند کرد.

 منبع : DIGIATO

5 دیدگاه در “لایه محافظ موبایلی که تقریبا نامرئی است و قابلیت خودترمیمی دارد

  1. هنوز تاریخ عرضه انبوه ThePhoneCoat اعلام نشده اما سرمایه گذاری روی آن تا ششم اردیبهشت جریان دارد و کاربران با پرداخت ۴۳ دلار دو لایه از آن را برای پنل های جلو و پشتی موبایل خود را دریافت خواهند کرد.
    چه جالب که قابلیت یاز سازی داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *