فروشگاه اپلیکیشن هواوی در آینده‌ای نزدیک جهانی خواهد شد

فروشگاه اپلیکیشن هواوی در آینده‌ای نزدیک جهانی خواهد شد

هواوی نامی بزرگ در صنعت گوشی‌های هوشمند است و با اینکه در چند سال گذشته همواره هم ردیف شرکت‌های نام آشنایی مانند سامسونگ و اپل قرار داشته، اما تا به امروز فروشگاه آنلاین این کمپانی به صورت جهانی در دسترس کاربران قرار نگرفته است. اپ‌گالری (AppGallery) که فروشگاه اختصاصی هواوی و رقیبی جدی برای گلکسی اپس سامسونگ (Galaxy Apps) به شمار می‌رود، در حال حاضر تنها در کشور چین قابل استفاده است، اما هواوی قول داده که در آینده‌ای نزدیک درهای این فروشگاه را برای کاربران سراسر جهان باز خواهد کرد.

برنامه مربوط به فروشگاه اپلیکیشن هواوی در حال حاضر در جدیدترین گوشی‌های تولیدی این شرکت، یعنی هواوی پی 20 و پی 20 پرو به صورت پیش فرض نصب شده است، اما بنا به گفته هواوی، امکان نصب برنامه بر روی دیگر گوشی‌های این کمپانی تا پایان سال جاری میلادی مهیا خواهد شد. در واقع از سال جاری تمامی گوشی‌هایی که توسط هواوی تولید و عرضه خواهند شد به اپ‌گالری مجهز خواهند بود.

هواوی اپ‌گالری را به عنوان یک اپلیکیشن ممتاز معرفی کرده و در تبلیغات مربوط به آن اعلام کرده که تنها برنامه‌های رده بالا و مناسب خانواده که امتیاز 4.3 از 5 را کسب کرده باشند در آن قرار می‌گیرند. شایان ذکر است که به منظور استفاده از اپ‌گالری باید یک کد اختصاصی موسوم به هواوی آی‌دی (Huawei ID) نیز برای خود ایجاد کرده باشید.

منبع : زومیت

یک دیدگاه در “فروشگاه اپلیکیشن هواوی در آینده‌ای نزدیک جهانی خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *