فتوشاپ این برنامه محبوب برای آیپد منتشر شد و در فروشگاه اپ استور قرار گرفت

فتوشاپ این برنامه محبوب برای آیپد منتشر شد و در فروشگاه اپ استور قرار گرفت

سال گذشته ادوبی خبر از توسعه برنامه فتوشاپ برای آیپد داد. این شرکت برنامه فتوشاپ را در فروشگاه اپ استور قرار داده است.

پس از مدت ها انتظار، کاربران آیپد به نسخه کامل فتوشاپ دسترسی دارند. همانطور که می دانید، فتوشاپ یکی از بهترین برنامه ها در زمینه ویرایش عکس محسوب می شود که کاربران بسیار زیادی در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. حال این برنامه با ویژگی‌های بسیار مناسبی برای آیپد عرضه شده است.

اپل در سال‌های اخیر عملکرد تبلت‌های خود را افزایش داده است. با توجه به این موضوع، کاربران می‌توانند به راحتی از برنامه فتوشاپ استفاده کنند. ادوبی به این موضوع اشاره کرده که با تغییر در ابزارها و بهینه‌سازی فتوشاپ برای نمایشگرهای لمسی، آن را برای آیپد و اپل پنسل آماده‌کرده است. در نسخه‌های بعدی این برنامه شاهد بهبود ابزارها برای آن خواهیم بود.

از ویژگی های اصلی این برنامه می توان به تولید فایل PSD اشاره کرد. این فایل تفاوتی با فایل تولید شده توسط نرم افزار Photoshop برای کامپیوتر ندارد. همانطور که می توان حدس زد، رابط کاربری این برنامه برای نمایشگرهای لمسی بهینه سازی شده تا کاربران بتوانند با انگشتان خود به راحتی از آن استفاده کنند.

فتوشاپ آیپد

فایل های PSD ساخته‌شده توسط آیپد در فضای ابری ادوبی ذخیره می‌شود. بنابراین می‌توانید در آینده کار خود را توسط هر دستگاه دیگری که از این برنامه پشتیبانی می‌کند، ادامه دهید. این برنامه برای iPadOS توسعه‌یافته‌است.

کدام آیپدهای اپل از فتوشاپ پشتیبانی می کنند؟

تبلت های زیر قادر به پشتیبانی از ادوبی Photoshop هستند:

  • آیپد پرو
  • آیپد پرو 12.9 اینچی و نسل دوم
  • آیپد پرو 10.5 اینچی
  • آیپد پرو 9.7 اینچی
  • آیپد نسل پنجم
  • آیپد مینی 4
  • آیپد ایر 2
  • اپل پنسل نسل دوم
  • اپل پنسل نسل اول

برای استفاده از این برنامه باید اشتراک ماهیانه خریداری کنید، البته به مدت 30 روز قادر به استفاده رایگان از آن خواهید بود. می توانید Adobe Photoshop  آپید را از این لینک دانلود کنید.

منبع : کلیک

یک دیدگاه در “فتوشاپ این برنامه محبوب برای آیپد منتشر شد و در فروشگاه اپ استور قرار گرفت

  1. فایل های PSD ساخته‌شده توسط آیپد در فضای ابری ادوبی ذخیره می‌شود. بنابراین می‌توانید در آینده کار خود را توسط هر دستگاه دیگری که از این برنامه پشتیبانی می‌کند، ادامه دهید. این برنامه برای iPadOS توسعه‌یافته‌است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *