طراحی نرم افزار موبایل CMS Gram

 نرم افزار موبایل CMS Gram به عنوان بستری جهت ارائه محتوا و یک شبکه اجتماعی عکس محور می باشد. این طرح شامل نرم افزار موبایل در دو نسخه اندروید و iOS و یک پنل مدیریتی برای مدیریت محتوای نرم افزار موبایل و مسابقات می باشد. محتواها می تواند  شامل زیرمجموعه ای از اطلاعات متنی و تصویری و … باشند. یکی از امکانات پنل مدیریتی این است که ، ادمین یا مدیر نرم افزار امکان درج متن، تصویر، یک فیلم، یک فایل صوتی و یک فایلpdf را در صفحات محتوایی دارا می باشد.

بخش های اپلیکیشن CMS Gram

به صورت کلی اپلیکیشن شامل بخش هایی جهت معرفی شرکت یا سازمان، رویدادها و اخبار و یک بخش به عنوان گرام جهت به اشتراک گذاری تصاویر و برگزاری مسابقات دوره ای می باشد. نرم افزار موبایل CMS Gram ، علاوه بر ارائه محتواهایی با موضوعات گوناگون، بستر بسیار مناسبی جهت اجرای چالش و محتواسازی و ارسال عکس خواهد بود .این بخش از اپلیکیشن گرام ، می تواند محیط جذابی را برای کاربران ایجاد می نماید.

هدف اپلیکیشن CMSGram چیست ؟

هدف و اهمیت نرم افزار موبایل CMS Gram ایجاد بستری مناسب جهت برگزاری مسابقات دوره ای و ایجاد بستر سرگرمی و تفریحی برای کاربران می باشد.

بخش Gram 

جهت برگزاری مسابقات دوره ای بخشی در نرم افزار موبایل CMS Gram تعبیه می شود که از طریق آن کاربران می توانند از طریق آن در مسابقاتی که از سوی مدیریت پنل تعریف شده است ، شرکت کنند و تصاویر خود را ارسال نمایند. همچنین می توانند تصاویر ارسالی سایر کاربران را مشاهده کنند و امکان لایک و کامنت روی تصاویر وجود دارد.

مدیریت موضوعات مسابقه

در این بخش مدیر پنل نرم افزار موبایل CMS Gram ، می‌تواند موضوعات بخش گرام را تعریف نماید. برای هر موضوع نام و توضیحات قرار دهد و زمان پایان آن را نیز مشخص نماید. همچنین مدیر می‌تواند به لیست تصاویر ارسال شده برای هر موضوع دسترسی داشته باشد. ادمین یا مدیر پنل نرم افزار گرام ، می تواند تمامی کامنت و نظرات گذاشته شده برای تمامی تصاویر و آثار ارسال شده را مشاهده و آنها را تائید و یا رد کند.

دیگر ویژگی ها مسابقات

* تصاویر و آثار ارسال شده از سوی کاربران ، پس از تایید مدیریت پنل در اپلیکیشن قابل مشاهده خواهند بود.همچنین سایر کاربران می توانند نظرات خود را نسبت به تصاویر ارسالی اعلام نمایند.

* امکان تعریف چند موضوع به صورت همزمان وجود خواهد داشت.

تعریف و مدیریت کانال های برگزار کننده موضوعات 

امکان تعریف کانال‌های برگزارکننده موضوعات در این بخش برای مدیر پنل نرم افزار موبایل CMS Gram وجود دارد. بدین ترتیب هر یک از کانال‌ها می‌توانند موضوعاتی را تحت عنوان کانال خود ایجاد نمایند.

برای مشاهده نمونه اپلیکیشن CMS Gram کلیک کنید.

سفیران سلامتی (ویژه کرونا)

برای سفارش اپلیکیشن CMS Gram به شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل مطهرنت پارس فرم زیر را تکمیل نمایید

 

CAPTCHA
Please wait...

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *