طراحی نرم افزاری برای حمایت از حق کپی رایت فیلم‌ها و سریال‌ها

طراحی نرم افزاری برای حمایت از حق کپی رایت فیلم‌ها و سریال‌ها

موسسه دانش بنیان مطهرنت پارس و موسسه رسانه سرو پارسیان در راستای افزایش رعایت حق کپی رایت سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی قرار داد همکاری برای طراحی یک نرم افزار موبایلی را منعقد کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، موسسه رسانه سرو پارسیان با استفاده از توان متخصصان شرکت دانش بنیان مطهر نت پارس در طراحی و ساخت نرم افزار موبایل اقدام به این کار کرده است.
 
بر اساس این تفاهم نامه نرم افزار موبایل «سرو پلی» برای هر دو سیستم عامل آی او اس و اندروید طراحی خواهد شد و در بازارهای بین المللی انتشار نرم افزار قابل دریافت خواهد بود.
 
این نرم افزار موبایل با ارائه قابلیت‌های متفاوت پخش و ارائه محتویات ویدئویی فرهنگی و هنری از حق کپی رایت سریال‌ها و فیلم‌ها حمایت می‌کند.
 

28 دیدگاه در “طراحی نرم افزاری برای حمایت از حق کپی رایت فیلم‌ها و سریال‌ها

  1. خیلی خوبه امیدوارم که همه حمایت کنن چون یکی از دلایلی که باعث شد مدیوم سینما و تلویزیون ما خیلی عقب بیفته همین کپی رایت هاس

  2. نرم افزار خوبیست البته تو کشور ما هم بعد از فرهنگ سازی که تو این زمینه شد و قوانینی که تصویب شد کپی رایت به نسبت خیلی کمتر شده

  3. کپی رایت فقط به بخش سینما و تلویزیون مربوط نمیشه کاش یه فکری برای سرقت ادبی در زمینه هنر های دیگه مخصوصا ترانه سرایی و شعر بکنیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *