طراحی نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس

طراحی نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس

نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس : نرم افزار «رسا» با هدف بازتاب عملکرد مدارس به والدین و ارائه رویکرد شفاف آموزشی طراحی شده است.
رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان «مطهر نت پارس» در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره این نرم افزار گفت: این محصول فناورانه با همکاری دو شرکت «مطهر» و «آفتاب سپیده دم» برای بازتاب تلاش‌های صورت گرفته در مدارس آماده شده است.
 
امیر سرکندی با اشاره به ۱۱ حوزه یاددهی – یادگیری در سند برنامه درسی ملی افزود: با کمک این نرم افزار هر مدرسه می‌تواند به درستی برنامه‌های خود را در هر یک از حوزه‌های یاددهی- یادگیری به وسیله پنجره نمایش گاهِ رسا بازتاب دهد.
 
وی درباره بخش‌های مختلف این نرم افزار گفت: نرم افزار رسا در بخش «پنجره نمایش گاه» ابزار مناسبی برای نمایش تلاش‌های صورت گرفته در کلاس‌های مختلف، دست سازه‌های تک تک دانش آموزان، برنامه‌های پرورشی برگزار شده مانند سوگواره‌ها و جشن‌های اعیاد و مراسم وفات اهل بیت علیهم السلام، برنامه‌های ملی و میهنی در نظر گرفته است.
 
سرکندی ادامه داد: این نرم افزار در پنجره گفت و شنود امکان گفت و گوی اولیا با مسئولان مدارس را فراهم کرده است.
 
وی گفت: پنجره دیدگاه ها، پنجره روزنگار، پنجره آموزه، پنجره آگهی‌ها، پنجره‌ی برنامه‌ها و پنجره کارنما از دیگر امکانات این نرم افزار است.
 
سرکندی تاکید کرد: امروزه با پدید آمدن شبکه‌های اجتماعی و دشواری آمد و شد به مدرسه این نرم افزار می‌تواند بستر ارتباطی مناسبی را برای خانواده‌ها فراهم کند.
علاقه‌مندان و صاحبان ایده‌های برتر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی mteamapps.ir مراجعه کنند.

6 دیدگاه در “طراحی نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس

  1. نرم افزارخوبیست کار والدین را راحت تر میکند الان بیشتر مادران شاغل هستن به نظر من کمک خوبی برای مادران است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *