طراحی نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس

طراحی نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس

نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس : نرم افزار «رسا» با هدف بازتاب عملکرد مدارس به والدین و ارائه رویکرد شفاف آموزشی طراحی شده است.
رئیس هیات مدیره شرکت دانش بنیان «مطهر نت پارس» در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما درباره این نرم افزار گفت: این محصول فناورانه با همکاری دو شرکت «مطهر» و «آفتاب سپیده دم» برای بازتاب تلاش‌های صورت گرفته در مدارس آماده شده است.
 
امیر سرکندی با اشاره به ۱۱ حوزه یاددهی – یادگیری در سند برنامه درسی ملی افزود: با کمک این نرم افزار هر مدرسه می‌تواند به درستی برنامه‌های خود را در هر یک از حوزه‌های یاددهی- یادگیری به وسیله پنجره نمایش گاهِ رسا بازتاب دهد.
 
وی درباره بخش‌های مختلف این نرم افزار گفت: نرم افزار رسا در بخش «پنجره نمایش گاه» ابزار مناسبی برای نمایش تلاش‌های صورت گرفته در کلاس‌های مختلف، دست سازه‌های تک تک دانش آموزان، برنامه‌های پرورشی برگزار شده مانند سوگواره‌ها و جشن‌های اعیاد و مراسم وفات اهل بیت علیهم السلام، برنامه‌های ملی و میهنی در نظر گرفته است.
 
سرکندی ادامه داد: این نرم افزار در پنجره گفت و شنود امکان گفت و گوی اولیا با مسئولان مدارس را فراهم کرده است.
 
وی گفت: پنجره دیدگاه ها، پنجره روزنگار، پنجره آموزه، پنجره آگهی‌ها، پنجره‌ی برنامه‌ها و پنجره کارنما از دیگر امکانات این نرم افزار است.
 
سرکندی تاکید کرد: امروزه با پدید آمدن شبکه‌های اجتماعی و دشواری آمد و شد به مدرسه این نرم افزار می‌تواند بستر ارتباطی مناسبی را برای خانواده‌ها فراهم کند.
علاقه‌مندان و صاحبان ایده‌های برتر می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی mteamapps.ir مراجعه کنند.

6 دیدگاه در “طراحی نرم افزاری برای ارائه عملکرد مدارس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *