طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی

 

بدون شک حضور اسنپ و تپسی در بازار اپلیکیشن‌های موبایلی جهش بزرگی به وجود آورد. به حدی که امروز در کمتر نقطه ای از شهر تهران آژانس و تاکسی تلفنی می‌بینیم. بعد از آن افراد زیادی به فکر طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی مانند اسنپ افتادند. تاکسی رانی که با دیدن تعطیلی آژانس‌ها و کمتر شدن آمار مسافرانش احساس خطر می‌کرد با اپلیکیشن کارپینو به میدان آمد. و پس از آن اسم هایی از قبیل ماکسیم و دینگ و … شنیده شد که هنوز حضورشان در بازار زیاد احساس نمی‌شود. نکته ای که وجود داشت شرکت ها و اپلیکیشن های تاکسی یابی بودند که در شهرستان ها شروع به فعالیت کردند و افراد و آژانس هایی که به تولید اپ شخصی تاکسی یاب روی آوردند.

طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی
طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی

 

چرا اپلیکیشن درخواست تاکسی

 

طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی هنوز هم جواب می‌دهد؟ پاسخ مثبت است. اما پیشنهاد مطهر به عنوان بزرگترین شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل ایران به شما این است که حتما برای این کار برنامه‌ی مشخصی داشته باشید. همان طور که گفتیم شهرستان‌هایی مثل مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز و حتی شهرهای کوچک‌تر بستر های مناسبی برای این کار هستند. اگر مشتریان آژانس خود را دارید یا فکر می‌کنید می‌توانید به دست بیاورید داشتن اپلیکیشن درخواست تاکسی اختصاصی کار هوشمندانه ایست. و اگر فکر بزرگ تری دارید باز هم ما با تجربه‌ی کافی آماده‌ی همکاری با شما هستیم.

طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی اسنپ
طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی اسنپ

 

مراحل طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و iOS

 

مرحلۀ اول: طرح ایده و گرفتن سفارش ساخت اپلیکیشن

مرحلۀ دوم: طراحی صفحات

مرحلۀ سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن

مرحلۀ چهارم: آزمون اپلیکیشن

مرحلۀ پنجم: تبلیغات و انتشار

مرحله ششم: بررسی بازخوردهای اپلیکیشن

 

سفارش اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی

 

برای سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل درخواست تاکسی کافیست فرم زیر را پر کنید و دکمه ی ارسال را بزنید. همکاران ما در شرکت طراحی اپلیکیشن مطهر نت پارس به سرعت کار شما را پیگیری خواهند کرد. یا می توانید با شماره تلفن 88852910-021 تماس بگیرید.

 

 

CAPTCHA
Please wait...

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *