طراحی اپلیکیشن مسابقه آنلاین

نرم افزار مسابقه آنلاین مبتنی بر یک بازی علمی می باشد. برای شرکت در این مسابقه کاربر بایستی تعداد مشخصی از سوالات (به طور مثال ۱۵ سوال)‌ را در زمان مسابقه (به طور مثال ۴۵ دقیقه) به صورت آنلاین پاسخ دهد. نوع سوالات می تواند متفاوت باشد یا سناریوهای متنوعی داشته باشد. برای جذب مخاطب بیشتر می توان از سوالات اطلاعات عمومی، اجتماعی، مذهبی، آموزشی و… استفاده نمود. سطح سوالات بایستی به گونه ای انتخاب گردد که برای مخاطب دور از ذهن نباشد ولی پاسخ ها نزدیک به هم و شک برانگیز باشند. 

 

دیگر بخش های نرم افزار موبایل

بخش ها توضیحات
پروفایل کاربری
هر کاربر پس از ورود، پروفایلی را برای خود ایجاد می نماید که در آن جمع امتیازات، شانس شرکت در مسابقات بعدی و نتیجه رتبه بندی خود را در میان کاربران دیگر می بیند.
معرفی به دوستان
می توان برای گسترش بازی و جذب کاربران بیشتر از ترفند معرفی به دوستان استفاده نمود. بدین ترتیب که در صورت معرفی به دوستان میتواند شانس دوباره بازی را به دست آورد.
چت آنلاین
بستر چت آنلاین و یا ارسال عبارت های از پیش تعیین شده برای افزایش جذابیت بازی در نظر گرفته شده است.
 جوایز
جوایز به صورت درآمدهای خرد برای کاربران می باشد،‌ کاربران به ازای پاسخ گویی به تمامی سوالات به صورت صحیح پاداشی را از سیستم به صورت ریالی دریافت می نمایند
اسکوربرد ولیدربرد
اسکوربرد نتایج بازی های روزانه و هفتگی و همچنین لیدربرد برترین های بازی به همراه امتیازاتشان را در این بخش به نمایش میگذارد.

 

مسابقه آنلاین همه روزه در ساعت خاصی شروع می شود، امکان بازی کردن به کاربران فقط در همین ساعت به خصوص داده می شود.

کاربر بایستی حتما به تمامی سوالات پاسخ صحیحی ارائه دهد تا بتواند امتیاز مرحله را به دست آورد. این سناریو علاوه بر آنکه تعداد برندگان نهایی (که بایستی به آنها جایزه اعطا شود) را کنترل می نماید، باعث می شود تا پس از باخت در هر بازی زمینه ذهنی برای شرکت در مسابقه روز بعدی ایجاد شود.

سفارش اپلیکیشن مسابقه آنلاین

 

CAPTCHA
Please wait...

 

یک دیدگاه در “طراحی اپلیکیشن مسابقه آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *