طراحی اپلیکیشن اختصاصی

 

شما که اکنون این مطلب را می‌خوانید احتمالا بالاخره به فکر راه اندازی اپلیکیشن اختصاصی خود افتاده اید. اپلیکیشنی شخصی، خدماتی، فروشگاهی یا هرچیز دیگری! تا چند سال دیگر همه‌ی کسانی که امروز وبسایت دارند به فکر این مساله خواهند افتاد و دیر یا زود برای ساخت اپلیکیشن اختصاصی اقدام خواهند کرد.

 

چرا اپلیکیشن اختصاصی

 

اپلیکیشن اختصاصی در هر زمینه ای باشد کاربرد و کارایی فراوانی دارد، به شرط آنکه امکان سنجی مناسب و بازار هدف مشخصی برای آن در نظر گرفته باشید. مهم ترین مزیتی که اپ اختصاصی شما برایتان به وجود می‌آورد این است که با مشتریانتان ارتباط دایمی خواهید داشت و آن‌ها را نگه داشته اید. مزیت های دیگر این است که به صورت آنلاین می‌فروشید. فروش خدمات یا کالا به صورت آنلاین ارزش افزوده بالایی را برای شما ایجاد خواهد کرد. در صورتی که ایده‌ی جدیدی برای ساخت اپلیکیشن داشته باشید نیز ما آماده‌ی همکاری با شما برای ارایه با کیفیت ترین محصول هستیم. مطهر نت پارس با طراحی و انتشار 1000 اپلیکیشن، با تجربه ترین شرکت تولید اپلیکیشن در ایران است.

 

مراحل طراحی اپلیکیشن اختصاصی

 

مرحلۀ اول: طرح ایده و گرفتن سفارش ساخت اپلیکیشن

مرحلۀ دوم: طراحی صفحات

مرحلۀ سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن

مرحلۀ چهارم: آزمون اپلیکیشن

مرحلۀ پنجم: تبلیغات و انتشار

مرحله ششم: بررسی بازخوردهای اپلیکیشن

 

سفارش اپلیکیشن اختصاصی اندروید و iOS

 

پیشنهاد شرکت طراحی اپلیکیشن مطهر به عنوان بزرگترین شرکت ساخت نرم افزار موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ اختصاصی خودتان را دارید پیش از هر اقدامی از مشاوره رایگان با ما ( با شماره تلفن 88852910-021 ) استفاده کنید. اپ اندروید اختصاصی یا اپ iOS اختصاصی و این که اپلیکیشن شما چگونه می‌تواند به فروش بیشترتان کمک کند. این ها بخشی از سوالاتی ست که پیش از سفارش بهتر است جواب آن‌ها با مشاوره گرفتن از یک متخصص بدانید.

برای سفارش طراحی اپلیکیشن اختصاصی کافیست فرم زیر را پر کنید و دکمه ی ارسال را بزنید. همکاران ما به سرعت کار شما را پیگیری خواهند کرد.

 

CAPTCHA
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *