صادرات اپلیکیشن موبایل بهترین فرصت سرمایه گذاری

صادرات اپلیکیشن موبایل بهترین فرصت سرمایه گذاری

امروز 9 مهر ماه سال 97 است. امروز ساعت 12 ظهر قیمت دلار به بالاتر از 18 هزار تومان رسیده. فارغ از فشار معیشتی اجتماعی وارد شده به مردم و مباحث سیاسی پیش و پس این اتفاق، صحبت ما در مورد یک فرصت اقتصادی است. یک فرصت سرمایه گذاری برای استفاده از بازار خارجی، زمانی که قدرت خرید بازار داخلی پایین آمده و ارزش ریال کم شده است. پیشنهاد MTeam صادرات اپلیکیشن موبایل است. با ادامه  این مطلب همراه ما باشید.

 

صادرات اپلیکیشن موبایل

صادرات اپلیکیشن موبایل در حال حاضر یکی از پرسود ترین فعالیت های ممکن است که با سرمایه گذاری با ارقام پایین نیز امکان پذیر است. صادرات اپلیکیشن علاوه بر حمایت از کالای ایرانی، ارزآوری مناسبی را در صورت شناخت بازارهای خارجی به همراه خواهد داشت. این مساله در دو فاز می تواند انجام شود. یکی تولید اپلیکیشن برای مشتریان خارجی و دیگری که مورد هدف این مقاله است، فروش به مشتریان خارجی است. مواردی که در این میان اهمیت دارد به شرح زیر است:

 

تحقیقات بازار

آگاهی از بازار خارجی و نیازهای روز افراد در کنار علایق و سلایق آنها. اپلیکیشن های محتوا محور، اپلیکیشن های کاربردی، بازی های آنلاین و آفلاین و … جزو محصولاتی هستند که در صورت شناخت درست بازار ظرفیت بالایی برای جذب کاربران خارجی دارند. تیم تحقیقات بازار MTeam با تجربه ی بالا در انتشار محصولات در بسترهای مختلف داخلی و خارجی و تولید اپلیکیشن های دو زبانه و چند زبانه، ظرفیت های موجود را بررسی می‌کند.

 

ایده ساخت اپلیکیشن

ایده پردازی بر اساس تحقیقات بازار
تحقیقات بازار برای یک ایده‌ی با ظرفیت

ایده های مختلفی برای ساخت اپلیکیشن وجود دارد. مساله ی حایز اهمیت، ارزیابی صحیح ظرفیت هاست. این ظرفیت ها هم به ایده اپلیکیشن و هم بازار هدف برمی‌گردد. مشاوران ما در MTeam آماده ی بررسی پیشنهادات شما در این زمینه هستند.

 

طراحی اپلیکیشن

شرکت MTeam با تولید بیش از 1000 اپلیکیشن و 7 سال سابقه به عنوان بزرگترین تولید کننده اپلیکیشن در ایران مراحل طراحی اپلیکیشن را به بهترین شکل به انجام می رساند. MTeam  محصولات مختلفی را در این سال ها در زمینه های مختلف تولید کرده و به انتشار رسانده است. اپلیکیشن های سازمانی، سلامت، کودک، گردشگری، بازی و … . با مراجعه به محصولات MTeam می توانید اپلیکیشن های ما را مشاهده کنید.

 

انتشار اپلیکیشن

بستر انتشار اپلیکیشن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. امکان انتشار در بسترهای اصلی جهانی اندروید و iOS یعنی گوگل پلی و اپ استور وجود دارد.

 

بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش اپلیکیشن توسط اکوسیستم تبلیغات رسانه ای و دیجیتال MTeam Media  انجام خواهد شد. MTeam Media علاوه بر تدوین استراتژی دقیق دیجیتال مارکتینگ برای بازاریابی محصول، فعالیت های اجرای مورد نیاز را نیز به انجام می رساند.

 

سفارش اپلیکیشن

این مقاله خلاصه ای از مسیر راه و ظرفیت های موجود در این حوزه بود. شرکت دانش بنیان MTeam سازنده انواع اپلیکیشن موبایل، آمادگی هرگونه مشاوره و همکاری در این زمینه را با سرمایه گذاران ، شرکت ها و افراد صاحب ایده دارد. برای توضیحات بیشتر با شماره تماس 41895000-021 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *