شتابدهنده MTeam

 

MTeam Accelerator شتابدهنده‌ی شرکت سازنده نرم افزار موبایل MTeam

 

شرکت سازنده نرم افزار موبایل MTeam به عنوان بزرگترین تولید کننده نرم افزارهای موبایل و یکی از بزرگترین شرکت های فناوری اطلاعات در ایران، حمایت از ایده های نوین را رسالت خود می داند و بدین منظور دپارتمانی با عنوان MTeam Accelerator تاسیس نموده است. شتاب دهنده MTeam با اتکا بر تجربه موفق تجاری سازی تعداد بسیار زیادی از پروژه های خود با داشتن مشاورها و راهنمایان بسیاری اکنون سعی دارد به اکوسیستم کارآفرینی ایران کمک نماید. MTeam Accelerator پنج امکان را در اختیار استارتاپ های جوان قرار می دهد. سرمایه اولیه، مکان استقرار، دانش فنی برتر در حوزه فناوری اطلاعات، راهکارهای تجاری سازی، تبلیغات و پروموشن مواردی است که MTeam در اختیار استارتاپ های جوان می گذارد.

نحوه پذیرش در شتابدهنده MTeam Accelerator

 

ما در شتابدهنده MTeam برای پذیرش ایده، طرح و تیم، آنها را از جنبه های مختلفی مورد بررسی ارزیابی قرار می دهیم. ارزیابی در محور های مختلفی به صورت دو مرحله ای انجام می شود. برای همکاری با شرکت سازنده نرم افزار موبایل MTeam ادامه مطلب را بخوانید.

در مرحله اول که به صورت غیر حضوری انجام می شود، داوطلبان بایستی فرم ارزیابی اولیه را تکمیل نموده  ( برای دسترسی به فرم شتابدهنده کلیک کنید ) و آن را از طریق ایمیلinfo@mteamaccelerator.ir برای ما ارسال نمایید. این فرم شامل تمام جزییاتی می شود که ارزیابان ما برای بررسی به آن نیاز دارند، هرچه فرم با دقت بیشتری تکمیل شده باشد، شانس پذیرش بالاتر خواهد بود.

پس از مدت دو هفته نتیجه نهایی ارزیابی اعلام می شود. اگر نتیجه ارزیابی مثبت باشد، برای ارزیابی حضوری از گروه‌ها دعوت می شود. در این جلسه هر یک از گروه ها بایستی طرح و محصول خود را ارائه نموده و به سوالات داوران پاسخ دهند. نتیجه ارزیابی نهایتا پس از یک هفته اعلام خواهد شد. در صورتی که نتیجه ارزیابی مثبت باشد، گروه به برنامه شتابدهی دعوت می شوند.

نمونه پاورپوینت ارائه در جلسه حضوری را از اینجا ببینید.

6 دیدگاه در “شتابدهنده MTeam

  1. خیلی خوبه، با این کار ایده ها میتونن تبدیل به واقعیت بشن و همینطور یک محصول کاملا ایرانی با فکر و ایده و بعد پیاده سازی ایرانی تولید بشه، این عالیه واقعا
    MTeam موفق باشی

    1. شما می تونید به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و با شرکت تماس بگیرید
      با تشکر از شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *