سیستم‌عامل iOS 12.2 با قابلیت‌ها و انیموجی‌های جدید منتشر شد

سیستم‌عامل iOS 12.2 با قابلیت‌ها و انیموجی‌های جدید منتشر شد

همزمان با رویداد اپل، این کمپانی نسخه ۱۲.۲ سیستم عامل iOS را برای کاربران آیفون، آیپد و آیپاد تاچ منتشر کرده است. با نصب این به‌روزرسانی، پشتیبانی از سرویس اپل نیوز پلاس به iOS اضافه خواهد شد. این سرویس پیش از این در آمریکا و کانادا در دسترس بود و به‌زودی برای بریتانیا و استرالیا نیز منتشر خواهد شد.

با پرداخت ۱۰ دلار آمریکا یا ۱۳ دلار کانادا، کاربران به بیش از ۳۰۰ نشریه مهم دسترسی پیدا خواهند کرد. برای دسترسی به اپل نیوز پلاس باید در ابتدا اپلیکیشن اپل نیوز را نصب کنید. این اپ به صورت پیشفرض روی دستگاه شما قرار ندارد اما با نصب آن به طیف گسترده‌ای از محتوای خبری رایگان دسترسی پیدا خواهید کرد

 جدا از این موارد، نسخه جدید سیستم عامل iOS انیموجی‌های جدید زرافه، کوسه، گراز و جغد را نیز به همراه خود دارد. در ضمن با نصب iOS ۱۲.۲ پشتیبانی از ایرپادهای نسل دوم نیز به دستگاه شما اضافه خواهد شد.
از سوی دیگر، حالا می‌توانید دوره‌های زمانی مختلفی برای استراحت دستگاه طی هر روز هفته تنظیم کنید. همچنین یک بخش جدید به تنظیمات دستگاه اضافه شده که مدت زمان باقی مانده از گارانتی را نمایش می‌دهد.
 در انتها، در برخی از مدل‌ها نماد 5G به تنظیمات اینترنت اضافه شده که البته در حال حاضر تنها جنبه نمایشی دارد. علاوه بر تمامی این موارد، هم اکنون با استفاده از سیری دستگاه iOS خود می‌توانید پخش ویدیو روی Apple TV را مدیریت کنید.

پیش از این هم طی کنفرانس اپل این کمپانی از سرویس «اپل کارت» رونمایی کرد. قرار است این سرویس خدماتی مانند کاهش نرخ بهره، افزایش کارایی و در نهایت پاداش‌های بیشتر برای کاربران را ارائه دهد.

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *