ساخت برنامه اندروید

ساخت برنامه اندروید

ساخت برنامه اندروید

داشتن اپلیکیشن اندروید از نیازهای امروز کسب و کارهاست. با گسترش روزافزون فضای دیجیتال و قدرت گرفتن فضای مجازی بستر مناسبی برای تبلیغات و فروش آنلاین فراهم شده است. کسب و کارها امروز می‌توانند بخش زیادی از درآمد خود را با فروش از طریق اپلیکیشن و وبسایت به دست بیاورند. به همین دلیل داشتن اپلیکیشن به یک نیاز اصلی برای کسب و کارها تبدیل شده است و آنهایی که آینده نگر هستند به طرق مختلف به سراغ سفارش نرم افزار موبایل اختصاصی کسب و کارشان می روند. در این میان برنامه های اندروید به علت کاربری بیشتر و دسترس بودن در فضای دیجیتال ایران با اقبال بیشتری روبرو شده اند. در ادامه به روش هایی که برای ساخت برنامه اندروید اندروید وجود دارد اشاره می کنیم.

ساخت برنامه اندروید رایگان

ساخت برنامه اندروید رایگان! بله! معمولا اولین جست و جوی ما برای داشتن چیزی، این است که موجودی رایگان آن را بررسی می کنیم. داشتن اپلیکیشن هم از این قاعده مستثنا نیست. سایت های مختلفی برای ساخت برنامه اندروید رایگان وجود دارند. عناوین مختلفی از قبیل ساخت اپلیکیشن اندروید با گوشی، طراحی اپلیکیشن اندروید رایگان با کامپیوتر، ساخت اپلیکیشن آنلاین، طراحی اپلیکیشن موبایل بدون نیاز به برنامه نویسی و … را در این زمینه می توانید پیدا کنید. اما اینکه ساخت برنامه اندروید رایگان چقدر به کار شما می آید و مناسب کسب و کارتان خواهد بود را در ادامه بررسی می کنیم.

ساخت برنامه اندروید با گوشی

در سال های اخیر سایت های مختلفی برای ساخت برنامه اندروید با گوشی ایجاد شده اند. سایت های خارجی مختلفی هستند که این امکان را به شما میدهند تا به ساخت برنامه اندروید با گوشی مشغول شوید. نکته ای که درمورد سایت های خارجی در این حوزه و اپلیکیشن هایشان وجود دارد این است که امکانات محدودی دراختیارتان قرار می دهند. بعضی دیگرشان که امکانات بیشتری برای ساخت برنامه اتدروید با گوشی دارند تا 48 ساعت اجازه ی استفاده از اپلیکیشنتان را به شما می دهند و بعد از آن باید برای استفاده دلار پرداخت کنید!

ساخت برنامه اندروید با کامپیوتر

شما می توانید با کشیدن و رها کردن آیکون های موجود در کمترین زمان ممکن اپ اندروید بسازید. حتی یکی از سایت ها با عنوان 6 نمونه از بهترین سایت های ساخت برنامه اندروید با کامپیوتر تاکید داشت که در زمان ناهار خوردنتان می توانید یک اپلیکیشن فروشگاهی بسازید! بله امکان ساخت برنامه اندروید با کامپیوتر در این زمان ممکن است، اما توجه داشته باشید که برنامه فروشگاهی شما قرار است با فروشگاه های فراوان دیگری که اپلیکیشن فروشگاهی دارند ( بدون در نظر گرفتن دیجی کالا و بامیلو حتی!) رقابت کند. نظر خودتان چیست؟!

ساخت برنامه اندروید بدون برنامه نویسی

یک پنل طراحی اپلیکیشن به همراه یک فایل پی دی اف آموزشی تمام چیزی است که شما برای ساخت برنامه اندروید بدون برنامه نویسی نیاز دارید. یکی از سایت های ایرانی در این حوزه در مورد آپدیت جدید نرم افزارش به مواردی اشاره کرده بود که سه مورد از آن ها را برایتان آورده ایم!

نمایش کلید Pause در پلیر صوتی
امکان قرار دادن تصاویر GIF در پاراگراف های متن وتصویر
امکان Back زدن در مرورگر های داخلی

بله! گاهی ساخت برنامه اندروید بدون برنامه نویسی شما را با اتفاقات و تجربه های تازه ای مواجه می‌کند! مقاله ی ساخت برنامه اندروید با زبان های برنامه نویسی پرطرفدار در ایران را بخوانید.

مزایای ساخت برنامه اندروید آنلاین بدون نیاز به برنامه نویسی

ساخت برنامه اندروید به تمامی شکل های بالا فقط زمانی توصیه می شود که شما بخواهید یک اپلیکیشن ساده شخصی داشته باشید. سادگی، سرعت ساخت و کم هزینه بودن مزیت این گونه اپلیکیشن ساختن است، اما در نظر داشته باشید که خروجی کار چقدر کاربردی و مناسب است. اپلیکیشن قرار است به فروش شما کمک کند و درآمدزایی داشته باشد. برای درآمدزایی اندکی سرمایه گذاری کنید و کار را به کاردان بسپارید. در ساخت برنامه اندروید رایگان با گوشی و کامپیوتر و بدون نیاز به برنامه نویسی با این موارد مواجه هستید.

امنیت پایین اطلاعات
رابط کاربری ساده و ضعیف
پنل مدیریت محدود
سرعت اجرای پایین
و…

راه حل چیست؟

راه حل بسیار ساده است! سفارش اپلیکیشن به یک شرکت سازنده برنامه اندروید! این مقاله برای شما آماده شده است تا بتوانید مقایسه و انتخاب کنید. حتی به شما پیشنهاد می کنیم که شرکت های سازنده برنامه اندروید را بررسی کنید و سابقه و محصولاتشان را ببینید. در میان گزینه هایتان شرکت MTeam را هم بررسی کنید. شرکت سازنده برنامه اندروید و ios که  بیش از 6 سال است در این حوزه فعالیت می کند و تاکنون بیشتر از 1000 اپلیکیشن اندروید و ios را طراحی و منتشر کرده است. به علاوه MTeam دارنده SDK بومی زعفران است که باعث می شود در زمان بسیار کوتاه تری نسبت به شرکت های مشابه، یک اپلیکیشن کامل و جامع برای کسب و کار شما تولید کند. محصولات MTeam را ببینید و برای مشاوره ی رایگان ساخت برنامه اندروید با شماره 88852910-021  تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *