ساخت اپلیکیشن سفارش غذا

 

اپلیکیشن های سفارش غذا را می‌شناسید! حتما تا به حال تجربه ی سفارش غذای آنلاین را داشته اید. ساخت اپلیکیشن سفارش غذا از چند سال قبل در ایران شروع شد و استارت آپ های مختلفی در این حوزه وارد عمل شدند. اسنپفود، چیلیوری، ریحون، چنگال و … جزو اپلیکیشن‌های معروف سفارش غذای آنلاین هستند. اما همچنان طراحی اپلیکیشن سفارش غذا جزو جستجوهای اصلی سفارش اپلیکیشن است. دلیل آن هم این است که جدا از استارت آپ های جدیدی که در این حوزه راه می افتند، رستوران‌ها، کترینگ‌ها، آشپزخانه‌ها و تهیه غذاها همچنان به فکر اپلیکیشن سفارش غذای اختصاصی خود هستند.

 

چرا اپلیکیشن سفارش غذا ؟

 

مشاغل مربوط به غذا و خوراک جزو مشاغل پردرآمد در ایران هستند که همیشه برای آن‌ها مشتریان زیادی وجود دارد. با توجه به این که امروزه عده ی زیادی از افراد از اقشار مختلف، مانند شاغلین، دانشجویان، مجردها و … فرصت غذا درست کردن و مراجعه به رستوران ندارند اپلیکیشن‌های سفارش غذا رونق گرفته اند. از جنبه‌ی دیگر نیز ساخت اپلیکیشن سفارش غذا برای رستوران‌ها چندین مزیت دارد که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

 

مزایای ساخت اپلیکیشن سفارش غذا برای رستوران ها

 

ثبت اطلاعات مشتری

نگهداری مشتری

افزایش مشتری جدید

امکان ثبت نظر و امتیاز دادن

امکان دریافت پیش سفارش

سرعت بخشی به فعالیت‌ها

 

مراحل طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

 

مرحلۀ اول: طرح ایده و گرفتن سفارش ساخت اپلیکیشن

مرحلۀ دوم: طراحی صفحات

مرحلۀ سوم: برنامه نویسی اپلیکیشن

مرحلۀ چهارم: آزمون اپلیکیشن

مرحلۀ پنجم: تبلیغات و انتشار

مرحله ششم: بررسی بازخوردهای اپلیکیشن

 

سفارش اپلیکیشن سفارش غذا اندروید و iOS

 

پیشنهاد شرکت طراحی اپلیکیشن مطهر نت پارس به عنوان بزرگترین شرکت سازنده نرم افزار موبایل ایران به شما این است که اگر تصمیم به ساخت اپ سفارش غذا دارید پیش از هر اقدامی حتما برای بهره مندی از مشاوره رایگان با ما (با شماره تلفن 88852910-021 ) تماس بگیرید. برای سفارش طراحی اپلیکیشن سفارش غذا کافیست فرم زیر را پر کنید و دکمه ی ارسال را بزنید. همکاران ما به سرعت کار شما را پیگیری خواهند کرد.

 

 

برای سفارش اپلیکیشن روی هر کدام از موارد زیر کلیک کنید. اگر اپلیکیشن مورد نظر شما در گزینه‌ها موجود نیست کافیست فرم انتهای مطلب را پر کرده و کلید ارسال را بزنید.

 

CAPTCHA
Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *