رونمایی از جامع ترین نرم افزار موبایلی نماز در ایکنا

رونمایی از جامع ترین نرم افزار موبایلی نماز در ایکنا

به گزارش روابط عمومی و امور استان ها ستاد اقامه نماز در گزارشی  خبرگزاری بین المللی قرآن(ایکنا) امروز عنوان نمود : ۲۷ آذرماه، مراسم رونمایی از یکی از اپلیکیشن های جدید ستاد اقامه نماز در ایکنا برگزار شد؛ مسعود دریس، مسئول روابط عمومی و امور استان های ستاد اقامه نماز کشور در نشست رونمایی از جدیدترین آثار نماز در فضای مجازی گفت: ما بر حسب آیه فلینظرالانسانُ اِلی طَعامِه (عبس/۲۴) خود را موظف می دانیم نسبت به خوراک فکری خود و فرزندانمان در فضای مجازی دغدغه داشته باشیم و در مسیر تولید محتوا قدم برداریم.

دریس با اشاره به برگزاری بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز با محوریت نماز و فضای مجازی گفت: دغدغه مقام معظم رهبری در بحث فضای مجازی باعث شد این اجلاس، امسال با محوریت فضای مجازی برگزار شود و ما نیز به عنوان یک سیاست گذار در بحث اقامه نماز موظف هستیم بیش از پیش در این زمینه فعالیت کنیم.

دریس با اشاره به فعالیت های انجام شده در فضای مجازی گفت: از آن جایی که یکی از راهکارهای بسیار جذاب در تبلیغ نماز، عکس و عکاسی است با راه اندازی نرم افزار موبایلی نمازگرام که می توان گفت محیطی شبیه به اینستاگرام دارد، تصاویر نماز در دانشگاه ها، مدارس، مساجد و … پوشش داده می شود.

وی خاطرنشان کرد: ربات صلوه و کانال قرار۱۷ نیز از اتفاقات خوب ما در فضای مجازی می باشد که تولید محتوای غنی و پرتعداد داشته است.

دریس با بیان اینکه از این طریق تاکنون بیش از پنج هزار محتوای نمازی در فضای مجازی تولید شده است، گفت: بیش از ۴۰۰ مبلغ نمازی در فضای مجازی بدون هیچ ارتباط تشکیلاتی خاصی، تولیدات ما را نشر می دادند که ما از ابتدای امسال توانستیم با همه این عزیزان ارتباط منسجم برقرار کنیم و با آن ها به عنوان خبرنگاران افتخاری نماز همکاری کنیم.

وی درخواست کرد: نیاز داریم تا خبرگزاری ایکنا در زمینه آموزش مجازی این افراد به ما کمک کند تا مجموعه فعلی خبرنگاران افتخاری نماز، منسجم تر و باکیفیت تر عمل کند.

در پایان این نشست از جامع ترین نرم افزار موبایلی کشور در حوزه نماز با عنوان اپلیکشین نماز نیوز و مجموعه داستانک های نماز رونمایی شد.

 

لینک خبر

4 دیدگاه در “رونمایی از جامع ترین نرم افزار موبایلی نماز در ایکنا

  1. دریس با اشاره به فعالیت های انجام شده در فضای مجازی گفت: از آن جایی که یکی از راهکارهای بسیار جذاب در تبلیغ نماز، عکس و عکاسی است با راه اندازی نرم افزار موبایلی نمازگرام که می توان گفت محیطی شبیه به اینستاگرام دارد، تصاویر نماز در دانشگاه ها، مدارس، مساجد و … پوشش داده می شود.
    خیلی خوبه

  2. ربات صلوه و کانال قرار۱۷ نیز از اتفاقات خوب ما در فضای مجازی می باشد که تولید محتوای غنی و پرتعداد داشته است.
    موافقم

  3. محیطی شبیه به اینستاگرام دارد، تصاویر نماز در دانشگاه ها، مدارس، مساجد و … پوشش داده می شود.
    خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *