در توییتر iOS تعداد فالوها اهمیتی ندارد

در توییتر iOS تعداد فالوها اهمیتی ندارد

توییتر iOS
توییتر iOS

 

در توییتر iOS تعداد فالوها اهمیتی ندارد

در فضای مجازی تعداد دنبال‌کنندگان و لایک‌ها به چشم و هم چشمی در دنیای واقعی شبیه شده‌ و جای خود محتوا، بعضی کاربران تنها به این مسئله توجه دارند. توییتر از هفته‌ها پیش و با احتمال حذف دکمه «لایک» در در توییتر iOS مخالفت خودش با این وضعیت را نشان داد و حالا در اقدامی دیگر، این سرویس اجتماعی سعی کرده تاکید روی تعداد دنبال‌کنندگان (Followers) را کمتر کند.

بخوانید: محدودیت کارکاتر در توییتر

در طراحی جدید نسخه iOS توییتر، فونت تعداد فالوئرها کوچک‌تر شده تا در نتیجه این اتفاق کاربر توجه خود را روی بقیه بخش‌های اپلیکیشن بگذارد. به همراه تعداد فالوئرها ، انداره فونت سال تولد، فالوئرها مشترک، تعداد افراد دنبال شده و موقعیت هم کاهش یافته و به بزرگی گذشته نیست.

توییتر iOS

وقتی پروژه توییتر را استارت زدیم، فونت فالوئرها را بزرگ‌تر از بقیه بخش‌های صفحه کردیم و بدون آنکه وقت بیشتری روی این مسئله بگذاریم سراغ مشکل بعدی رفتیم. خوب وقتی چنین عددی این قدر بزرگ و در چشم است، کاربران چه کاری با آن می‌کنند؟ تلاش‌شان را به‌کار می‌گیرند تا آن را افزایش بدهند.

بخوانید: توییتر برای سلامت کابرانش چاره ای می اندیشد

این حرف‌ها را جک دورسی، مدیرعامل توییتر، در مصاحبه هفته پیش خود زد و مخالفتش با اهمیت زیاد تعداد فالوئرها را بیان کرد. توییتر می‌خواهد ارجحیت محتوای گفت‌وگوها به لایک‌ها، فالوئرها و ریتوییت‌ها را نشان دهد و کاهش اندازه فونت تعداد فالوئرها هر چند کار بزرگی نیست ولی یک قدم روبه‌جلو برای سیاست جدید توییتر به حساب می‌آید.

منبع: دیجیاتو

3 دیدگاه در “در توییتر iOS تعداد فالوها اهمیتی ندارد

  1. واقعا بعضی پیجا به جای اینکه محتوای مناسب ارائه بدن با شو آف به دنبال فالوور هستن و از هدف اصلی خودشون دور شدن

  2. من هم واقعا موافق این هستم که لایک و فالوور بیشتر نباید ملاک خوب بودن و بهتر بودن یه پیج باشه تو ایران که پیجای با فالوور زیاد اغلب برای افراد پوچ و یه جور چشم و هم چشمی و پز دادن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *