حمایت فیس بوک از کسب و کارهای محلی

حمایت فیس بوک از کسب و کارهای محلی

فیسبوک تصمیم دارد برای حمایت از کسب و کارهای محلی تعدادی از صفحات مناسب برای این نوع کسب و کارها مانند رستوران یا آرایشگاه ها را ایجاد کند

فیسبوک اعلام کرد قصد دارد تغییرات و افرونه های جدیدی را برای صفحات کسب و کار خود ایجاد کند تا کاربران شبکه های مجازی رابط کاربری مناسب تری با این صفحات داشته باشند.

برای مثال اگر شما داخل صفحه یک پیج کاری مانند رستوران یا آرایشگاه شوید ، می توانید به راحتی زمانی را برای رفتن به این فضاها رزرو کنید. فیس بوکی ها برای اجرای این موضوع از سیستم طراحی دوباره صفحات استفاده کردند مثلا صفحات رستوران ها ، سرویس های محلی ، برنامه ها تلویزیونی قرار است جداگانه باشند.

البته فیس بوک اعلام کرده است که می خواهد تغییراتی را نیز برای صفحات شخصی اعمال کند که در آینده در مورد آنها صحبت خواهد کرد.

در ادامه این تغییرات ، فیس بوک افزونه انتخاب مردمی را به این صفحات اضافه کرده است تا بتواند جایگزین سیستم بازخوردهای قدیمی شود.این افزونه اولین بار در پاییز سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شد و با این روش کاربران می توانستند دوستان خود را به نقاط جذاب و جالب دعوت کنند.

در آخرین تغییرات اعمال شده در فیس بوک می توانیم به تغییرات در زمینه استخدام اشاره کنیم که این سایت بخش محلی را اضافه کرده است تا کاربران بتوانند در اطراف خود شغلی را پیدا کنند.فیس بوک در پیامی اعلام کرده است که با تغییرات جدید می تواند توجه مخاطبین بسیاری را به کسب و کارهای محلی جلب کند.

منبع: ایران آنلاین

یک دیدگاه در “حمایت فیس بوک از کسب و کارهای محلی

  1. فیسبوک اعلام کرده قصد دارد تغییرات و افرونه های جدیدی را برای صفحات کسب و کار خود ایجاد کند تا کاربران شبکه های مجازی رابط کاربری مناسب تری با این صفحات داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *