جستجوی بصری و دو قابلیت مهم دیگر به مایکروسافت لانچر می‌آیند

جستجوی بصری و دو قابلیت مهم دیگر به مایکروسافت لانچر می‌آیند

مایکروسافت به زودی چندین قابلیت جدید را به لانچر اندرویدی خود اضافه می‌کند. اما برای نخستین بار، این قابلیت‌ها را می‌توانید پیش از ارائه در نسخه نهایی با دریافت نسخه بتای لانچر تجربه کنید.

نخستین قابلیت، جستجوی بصری (Visual Search) است؛ خصوصیتی فوق العاده کاربردی برای آنکه بتوانید دوربین را به سمت اشیاء مختلف بگیرید تا لانچر آن‌ها را برایتان تشخیص بدهد. به گفته مایکروسافت، طرفداران این لانچر می‌توانند در به‌روزرسانی بعدی از قسمت نوار جستجو به ویژگی مذکور دسترسی پیدا کنند.

 

اما در کنار جستجوی، قابلیت دیگری هم برای مایکروسافت لانچر در راه است. این قابلیت Microsoft Rewards نام دارد که به کاربران سرویس ریواردز  اجازه می‌دهد که امتیازهایشان را مستقیما در فید لانچر مشاهده کرده و به خاطر کار با جستجوگر بینگ پاداش دریافت کنند.

در کنار دو خصوصیتی که گفتیم، مایکروسافت لانچر در صدد است که نسبت به گذشته تمهیدات امنیتی بیشتری را برای خانواده‌ها در نظر بگیرد. در همین راستا با دریافت نسخه بعدی لانچر والدین می‌توانند آخرین فعالیت‌های فرزندان‌شان در گوشی‌های اندروید، رایانه و کنسول اکس باکس را تحت نظر بگیرند.

کلیه قابلیت‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، هفته آینده و طی یک به‌روزرسانی مهم به مایکروسافت لانچر اضافه می‌شوند. این اپلیکیشن را می‌توانید همین حالا ازپلی‌استور دریافت نمایید.

منبع :DIGIATO

3 دیدگاه در “جستجوی بصری و دو قابلیت مهم دیگر به مایکروسافت لانچر می‌آیند

  1. خصوصیتی فوق العاده کاربردی برای آنکه بتوانید دوربین را به سمت اشیاء مختلف بگیرید تا لانچر آن‌ها را برایتان تشخیص بدهد. به گفته مایکروسافت، طرفداران این لانچر می‌توانند در به‌روزرسانی بعدی از قسمت نوار جستجو به ویژگی مذکور دسترسی پیدا کنند.
    چه خوب

  2. کلیه قابلیت‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، هفته آینده و طی یک به‌روزرسانی مهم به مایکروسافت لانچر اضافه می‌شوند. این اپلیکیشن را می‌توانید همین حالا ازپلی‌استور دریافت نمایید.
    نسخه ios نداره؟

  3. آخرین فعالیت‌های فرزندان‌شان در گوشی‌های اندروید، رایانه و کنسول اکس باکس را تحت نظر بگیرند.
    ]چطوری یعنی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *