تیمز اکنون از تمامی ویژگی‌های سرویس تجاری اسکایپ بهره‌مند است

تیمز اکنون از تمامی ویژگی‌های سرویس تجاری اسکایپ بهره‌مند است

با اعلام رسمی مایکروسافت، اپلیکیشن Teams ( تیمز ) از این پس از تمامی ویژگی‌های Skype for Business Online بهره‌مند است.

مایکروسافت اواخر سال گذشته‌ی میلادی به‌صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد سرویس تجاری اسکایپ (Skype for Business) را به اپلیکیشن Teams ارتقا دهد. حال پس از گذر چندین ماه، ظاهرا بالاخره این اتفاق به‌ وقوع پیوسته است. این شرکت اعلام کرده که تیمز تمامی ویژگی‌ های Skype for Business Online را دریافت کرده است؛ این یعنی اپلیکیشن یادشده آماده است تا در محیط‌ های کاری، جایگزین سرویس تجاری اسکایپ شود. مایکروسافت گفته است که برای تسهیل‌ روند جایگزینی Skype for Business Online با تیمز، قصد دارد به‌ روزرسانی خودکار را فعال کند.

Microsoft طی چند هفته‌ی اخیر برای هرچه ساده کردن روند انتقال کاربران از سرویس تجاری اسکایپ به تیمز، برخی راهنماها و منابع لازم را در اینترنت منتشر کرده بود.

ردموندی‌ها طی چند ماه اخیر، به‌مرور زمان ویژگی‌ های جدیدی را به تیمز اضافه کردند؛ از جمله‌ی این ویژگی‌ها می‌توان به همگام‌ سازی با دستیار صورتی کورتانا اشاره کرد که به کاربران امکان می‌دهد برای برقراری تماس یا حضور در جلسات، از دستورات صوتی استفاده کنند. مورد دیگری که به تیمز اضافه شده، ویژگی ترجمه‌ ی پیام درون‌ خطی است. پیشتر ویژگی‌ های دیگری نظیر دسترسی به حالت مهمان، ضبط جلسات مبتنی بر فضای ابری و راه‌ های مختلف برقراری تماس نیز به این اپلیکیشن اضافه شده بودند.

درکنار قابلیت‌ های یادشده، مایکروسافت گفته است می‌خواهد Yammer را نیز با تیمز یکپارچه کند. ظاهرا در نسخه‌ی جدید تیمز در سمت چپ نوار ناوبری، اپلیکیشن Yammer اضافه خواهد شد و به شما امکان خواهد داد در زمانی سریع و به‌شکلی ساده، رویدادها و مکالمات Yammer را مشاهده کنید. در سال جاری میلادی، کاربران تیمز درکنار ویژگی‌ های یادشده خواهند توانست در کانال‌ ها و چت‌ ها نظرسنجی برگزار کنند.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *