توییتر بالاخره محدودیت 140 کاراکتری توییت‌ها را رسماً تغییر داد

توییتر بالاخره محدودیت 140 کاراکتری توییت‌ها را رسماً تغییر داد

اوایل سال جاری بود که شایعاتی در فضای مجازی پخش شد مبنی بر اینکه توییتر قصد دارد تعداد کاراکترهای مجاز در هر توییت را از 140 به 10هزار افزایش دهد که البته در حدِ همان شایعه باقی ماند و گذشت.

 

امروز این شبکه‌ی اجتماعی رسما اعلام کرد بخش‌های اصلی یک پیام دیگر جزو 140 کاراکتر تعریف شده‌ی یک توییت به شمار نمی‌آید و این یعنی اینکه خواه ناخواه تعداد کاراکترهای یک توییت کمی از 140 کاراکتر در هر پیام فراتر می‌رود.

بنا به گفته‌ی توییتر هنگامی که به یک توییت پاسخ می‌دهید نام‌ مخاطب (@names) و الصاقاتی همچون عکس، GIF، ویدیو، نظرات یا نقل‌قول‌ها نیز دیگر بعنوان کاراکترهای تعریف شده‌ی یک توییت مورد شمارش قرار نمی‌گیرند.

با اعمال این تغییرات توییتر به کاربران اجازه می‌دهد خودشان را بازتوییت یا نقل‌قول کنند. از این پس هر توییتی که با نام کاربری شروع شود برای تمام فالوورها ارسال می‌شود، یعنی دیگر لزومی به استفاده از “@” نیست و اگر دوست دارید پاسخی بدهید که همه‌ی فالوورهایتان آنرا ببینند کافیست آنرا بازتوییت کنید. البته توییتر گفته است اعمالِ این تغییرات چند ماهی طول می‌کشد پس باید کمی صبر پیشه کنید.

3 دیدگاه در “توییتر بالاخره محدودیت 140 کاراکتری توییت‌ها را رسماً تغییر داد

  1. بنا به گفته‌ی توییتر هنگامی که به یک توییت پاسخ می‌دهید نام‌ مخاطب (@names) و الصاقاتی همچون عکس، GIF، ویدیو، نظرات یا نقل‌قول‌ها نیز دیگر بعنوان کاراکترهای تعریف شده‌ی یک توییت مورد شمارش قرار نمی‌گیرند.
    خیلی بهتر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *