تولید نرم افزار ویندوزفون

مرحلۀ اول- طرح ایده و گرفتن سفارش: MTeam دارای تیم­های تحقیق و پژوهشی است که نیازهای جامعه و بازار را رصد نموده و متناسب با آن­ها اقدام به تدوین طرح اولیه اپلیکیشن می­ نماید. از سوی دیگر با برگزاری جلسات توجیهی با مشتری، نیازها و انتظارات آنها را مشخص می­کند. تیم تحقیق و توسعۀ MTeam با رصد کردن مجموعۀ بازارهای اپ و بررسی نحوۀ برخورد کاربران ایرانی با اپلیکیشن­ها، در مورد چگونگی تولید و بروز رسانی اپلیکیشن ­ها اعلام نظر می­ کند. این کار با هدف بیشتر دیده شدن اپلیکیشن­ ها صورت می­گیرد.

مرحلۀ دوم- طراحی صفحات: طراحان MTeam با توجه به درخواست مشتریان و ویژگی­های مد نظر برای اپلیکیشن نهایی، اقدام به طراحی محیط نرم­افزار می­کنند. طراحی باید در عین سادگی، کاربردی، جذاب و تازه باشد. و جمع کردن همۀ این ویژگی­ها در کنار هم کاری است که کمتر شرکتی در ایران می­تواند از پس آن بر­آید.

مرحلۀ سوم- برنامه نویسی اپلیکیشن: با توجه به اینکه اپلیکیشن­های ساخته شده در MTeam برای دستگاه­های متنوعی پیاده سازی شده و در بازارهای متفاوت انتشار می ­یابند. تیم برنامه ­نویسی ما با بهره ­گیری از تکنولوژی­های برتر روز و زبان ­های متفاوت برنامه ­نویسی مانند Air ، C# ، Swif ، ADK ، Xamarin ، Xcode و Unity اقدام به برنامه نویسی اپلیکیشن می­کند. از آنجایی که قرار دادن اپلیکیشن­ها در آی­تیونز (iTunes) و مایکروسافت ­است و (Microsoft store) نیاز به اخذ گواهینامه (Certificate) از این دو شرکت را دارد، در پایان مرحلۀ برنامه نویسی اپلیکیشن، نسخۀ اولیه­ اپلیکیشن برای آنها فرستاده می­شود تا آن را تایید کنند. تایید این سرویس­ ها به این معناست که اپلیکیشن تولید شده:

حداقل­ های فنی را رعایت نموده است.
به حریم خصوصی کاربران احترام می­گذارد و قصد سرقت اطلاعات را ندارد.
امن است و ویروس یا بدافزاری را منتقل نمی­کند.
به قوانین بین­ المللی احترام می­گذارد.

مرحلۀ چهارم- آزمون اپلیکیشن: بعد از نوشته شدن برنامه توسط تیم برنامه­ نویسان MTeam، نرم­افزار جهت تست در اختیار تیم بررسی و آزمون قرار می­گیرد. در این مرحله تمامی لینک­ها، صفحات، تصاویر و قابلیت­های اپلیکیشن مورد تست و بازبینی قرار داده می­شود تا از بی ­نقص بودن آنها اطمینان کسب گردد. موارد معدود پیش آمد خطا جهت رفع مشکل به تیم برنامه ­نویسان ارجاع داده می­شود. این تیم همچنین اپلیکیشن را روی دستگاه ­های­ متفاوت نصب می­ نمایند تا از سهولت کار و سرعت عمل و کارایی آن اطمینان حاصل شود.

مرحلۀ پنجم- تبلیغات و انتشار: پس از نهایی شدن اپلیکیشن زمان انتشار آن فرا می­ رسد. تیم تبلیغات MTeam مجموعۀ تدابیری را که کمک به بیشتر دیده شدن اپلیکیشن می­نماید، طراحی و قدم به قدم اجرا می­ نماید. اهمیت این بخش در آن است که موفقیت یک اپلیکیشن در رقابت با صدها هزار اپ موجود در بازارها، تا حدود زیادی به قوت این مرحله بستگی دارد. اپلیکیشن­ های ساخته شده، در بازارهای معتبر و شناخته شده ­ای مانند App Storeو Google Playو Store Windows Phone و Samsung App و Amazon منتشر می ­شوند.

مرحله ششم- بررسی بازخوردهای اپلیکیشن: با انتشار اپلیکیشن کار تمام نمی­ شود. مرحلۀ بعدی، برقراری ارتباط با کاربران و اطلاع پیدا کردن از نظرات آنها در مورد اپلیکیشن است. نتایج بدست آمده در این مرحله کمک می­کند که نسخه ­های بعدی اپلیکیشن، سازگارتر با سلیقه مخاطبان باشد. حضور در شبکه ­های اجتماعی و تالارهای گفتگو، جهت دریافت این بازخوردها یکی از فعالیت­ های روزمرۀ این تیم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *