تلویزیون 88 اینچ ال جی ، غول فناوری روز

تلویزیون 88 اینچ ال جی ، غول فناوری روز

تلویزیون 88 اینچ ال جی

در کنفرانس IFA که در برلین برگزار شد ، ال جی از تلویزیون 88 اینچ 8K OLED TV خود رونمایی کرد و توانست نگاه تمام حاضرین را به خود جلب کند.

چند ماه پیش و پشت درهای بسته شرکت ال جی از نمونه اولیه تلویزیون 88 اینچ خود پرده برداری کرد. صفحه نمایش بزرگ و خیره کننده این تلویزیون اصلا به صفحه نمایش های عادی شباهتی نداشت. امروز با دیدن این تلویزیون فهمیدیم که ال جی برای دستیابی به نمایش صفحه بهتر قدم های بزرگتری برداشته است. این تلویزیون ها در سال 2019 برای فروش آماده می شوند و قطعا قیمت آن هم مانند اندازه صفحه نمایش این تلویزیون خواهد بود.

در این تلوزیون حدود 33 میلیون پیکسل نهادینه شده و رزولوشن این دستگاه هم حدود 7680*4320 است.

ال جی تنها شرکتی نبود که از تلویزیون 8K خود رونمایی کرد. ما می دانیم شرکت سامسونگ هم از تلویزیون QOLED 8K خود در همین کنفرانس رونمایی کرده است.

پیشبینی های از فروش این تلویزیون

شاید استقبال از تلویزیون های 8K به قدر کافی خوب نباشد زیرا به تازگی از تلویزیون های 4K رونمایی شده است و تازه به مرحله ای رسیده ایم که محتواهای مناسب برای این تلویزیون ها در دسترس عموم قرار گرفته است.

قطعا تا یک مدت زمان طولانی از محتواهای مناسب برای تلویزیون های 8K رونمایی نخواهد شد.

در مورد ال جی می توانیم بگوییم که تغییرات همیشه قریب الوقوع است.

مدیر شرکت ال جی اظهار داشت: (( تلویزیون های جدید ال جی قدمی بزرگ در زمینه پیشرفت برداشته است. تلویزیون های 4K OLED توانستند نقش مهمی را در شکل گیری عصر جدید این صنعت ایفا کنند و تلویزیون های 8K هم قطعا همین کار را خواهند کرد. ))

قطعا مدیرعامل شرکت ال جی حرف فکر اشتباهی نمی کند. در زمان فروش این تلویزیون قطعا شاهد اتفاقات نوین و پویاتری خواهیم بود.

این موضوع کاملا مشخص است که اگر تغییرات و پیشرفت در صنعت تکنولوژی وجود نداشته باشد این صنعت می میرد. تلویزیون های 65 اینچی که امروز می بینیم نسل جدید تلویزیون های 55 اینچ بوده اند و این چرخه همینطور ادامه دارد. قطعا شرکت ال جی آینده روشنی را برای این تلویزیون ها تصور کرده است. این شرکت پیشبینی کرده است که تا سال 2022 این تلویزیون ها بالای 5 میلیون دستگاه فروش داشته باشند.

قطعا تولید محتوا برای این تلویزیون سخت خواهد بود ولی در آینده ای نزدیک قطعا از محتواهای مناسب برای این تلویزیون هم رونمایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *