شروع پخش آزمایشی تلویزیون اینترنتی سلامت پلاس

شروع پخش آزمایشی تلویزیون اینترنتی سلامت پلاس

شروع پخش آزمایشی تلویزیون اینترنتی سلامت پلاس، همزمان با سومین جشنواره فیلم سلامت

 

اولین رسانه تخصصی سلامت از اول شهریور ماه با پوشش مستقیم سومین دوره جشنواره فیلم سلامت، پخش آزمایشی خود را آغاز کرد. سلامت پلاس که با هدف دسترسی عموم مردم به اطلاعات سلامت ایجاد شده است دارای بخش‌های مختلفی می‌باشد. پخش مستقیم برنامه‌های حوزه‌ی سلامت، مستندهای تخصصی سلامت، انیمیشن‌های متنوع سلامت و نمایش سریال‌های حوزه‌ی سلامت از جمله امکاناتی است که در حال حاضر بر روی اپلیکیشن و همچنین وبسایت سلامت پلاس به صورت رایگان در دسترس مخاطبان قرارگرفته است.

پوشش مستقیم حواشی سومین جشنواره فیلم سلامت، به همراه گفتگو با عوامل فیلم‌ها، مدیران و مسوولان برگزاری و چهره‌های شاخص حاضر در سومین جشنواره فیلم سلامت از جمله فعالیت‌های استودیوی سلامت پلاس مستقر در پردیس سینمایی چارسو می باشد.

محتواهای سلامت پلاس دارای تایید وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی می باشد. مالکیت این پلتفرم با شرکت فاوا پردیس زندگی و سلامت ما از شرکت های اکوسیستم دانش بنیان MTeam می باشد، برنامه نویسی و زیرساخت فنی آن توسط MTeam Tech و مدیریت آن نیز توسط تلویزیون اینترنتی M+ انجام می‌گیرد. سلامت پلاس اولین تلویزیون اینترنتی تخصصی حوزه سلامت، تولید برنامه‌های متنوعی را با هدف ارتقای سلامت فردی و اجتماعی در دستور کار دارد. نسخه‌ی اندروید و iOS سلامت پلاس هم اکنون از طریق بازارهای دانلود اپلیکیشن موبایل در دسترس می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به وبسایت سلامت پلاس به آدرس www.salamatplus.tv مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *