بخش «کلمات پرتکرار» مرورگر iOS هوشمند شد

بخش «کلمات پرتکرار» مرورگر iOS هوشمند شد

گوگل اخیرا بخش «کلمات پرتکرار» را به قسمت اصلی مرورگر iOS اضافه کرد که به کمک آن هر کلمه ای که فرد در حال جستجو است، همراه با پاسخ آن نمایان می شود.

بعد از به روزرسانی این App ، هنگامی که روی نوار جستجوی گوگل کلیک کنید، جستجو های شایع و تکراری نمایان می شود. این آدرس ها که با آیکون فلش آبی رنگ تشخیص داده می شوند، بعد از آخرین جستجوهای شما در مرورگر نمایش داده شده و بلافاصله بعد از انتخاب، قابل مشاهده هستند.

وبگاه TechCrunch در مطلبی نوشت؛ این ویژگی ابتدا به مرورگر گوشی های اندروید اضافه شد. از آنجا که برخی مصرف کنندگان از حضور کلمات زیاد در هنگام جستجو راضی نبودند، گوگل قابلیت جدیدی برای خاموش کردن «جستجوگر تکراری» فراهم کرد؛ حال این قابلیت در نسخه iOS نیز وجود دارد.

همچنین این نسخه جدید ویژگی «پاسخ سریع به عبارت جستجو شده» را دارا است. به عبارتی این جستجوگر قبل از تایپ کامل یک عبارت، مثلا ارتفاع برج ایفل چقدر است، جواب را برای شما پیدا می کند.

این برنامه موضوع مورد نظر را به سرعت از میان حجم گسترده ای از اطلاعات گوگل پیدا کرده و در اختیار شما قرار می دهد. در حال حاضر این برنامه برای iOS در App store گوگل وجود دارد.

 

منبع: کلیک

5 دیدگاه در “بخش «کلمات پرتکرار» مرورگر iOS هوشمند شد

  1. (همچنین این نسخه جدید ویژگی «پاسخ سریع به عبارت جستجو شده» را دارا است. به عبارتی این جستجوگر قبل از تایپ کامل یک عبارت، مثلا ارتفاع برج ایفل چقدر است، جواب را برای شما پیدا می کند.)
    خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *