2 بازی ماجراجویی فوق العاده!

2 بازی ماجراجویی فوق العاده!

بازی های ماجراجویی و هیجان انگیز بدون شک یکی از پرطرفدارترین سبک در بازی های موبایلی محسوب می شوند. این بازی ها به دلیل گرافیکی بودن، حجم بسیار بالاتری در مقایسه با بازی های دیگر دارند. حال قصد داریم به بررسی و دانلود دو مورد از بازی های ماجراجویی و هیجان انگیز بپردازیم.

بازی DURANGO: WILD LANDS

بازی Durango: Wild Lands یا دورانگو؛ سرزمین وحشی  یکی از برترین بازی های ماجراجویی اکشن محسوب می شود. این بازی بسیار زیبا  در استودیوی NEXON Company توسعه پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. دانلود بازی ماجراجویی و هیجان انگیز نیز یکی از تفریحات کاربران گوشی های موبایل به حساب می آید. در نتیجه این بازی بسیار زیبا میلیون ها بار توسط کاربران دریافت شده و امتیاز های خوبی را به دست آورده است.

این بازی کاربران را به دنیای ما قبل تاریخ می برد و شما می توانید هیجان و تجربه بسیار خوبی را از دانلود بازی ماجراجویی یاد شده به دست آورید؛ دنیایی که در آن با انواع موجودات زنده مثل دایناسور های غول پیکر و دیگر خطرات طبیعی مواجه خواهید شد! در ابتدای بازی بدون هیچ مقدمه ای در قطاری قرار می گیرید که باید از بین چندین کاراکتر، شخصیت مورد نظر خود را به دلخواه انتخاب کنید. پس از کمی ایفای نقش و گشت و گذار در قطار دچار سانحه ای باور نکردنی می شوید؛ دایناسوری قدرتمند به قطار در حال حرکت حمله می کند و شما را از قطار به بیرون می اندازد و ادامه داستان در یک محیط بسیار زیبا رقم می خورد.

لینک دانلود بازی ماجراجویی Durango: Wild Lands از استور رسمی گوگل

بازی GHOST TOWN ADVENTURES: MYSTERY RIDDLES GAME

دومین عنوانی که قصد داریم به بررسی آن پردازیم بازی Ghost Town Adventures: Mystery Riddles Game است. این بازی بدون شک یکی از زیباترین بازی های موبایل از دید کاربران است و پس از خواندن برخی ویژگی های این بازی اندرویدی به سراغ دانلود بازی ماجراجویی یاد شده خواهید رفت.

در این بازی نقش دختربچه ای به نام آنا را ایفا می کنید و باید به ساکنان یک شهر جن زده کمک کنید. بازی یاد شده  یک بازی ماجرایی جالب با گرافیکی بسیار زیبا، داستانی جذاب و معماهای مختلف است که کاربران را ساعت ها سرگرم می کند.

داستان کلی بازی با جست و جوی شما برای یافتن پدربزرگی شروع می شود که مدت ها است مفقود شده است. قبل از اینکه این اتفاق بیفتد آنا یک چوب دستی جادویی قدیمی پیدا کرده که آغازگر ماجراهای بسیار جذابی می شود و باید به دنبال پدر بزرگ آنا و نجات وی بروید.

لینک دانلود بازی ماجراجویی Ghost Town Adventures: Mystery Riddles Game از استور رسمی گوگل

3 دیدگاه در “2 بازی ماجراجویی فوق العاده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *