بازی جنگ جهانی


توضیحات :شاید این سوال برای شما هم مطرح شده باشد که چرا بازی های موبایل اینقدر مورد توجه  بوده و مهم و تاثیر گذار می باشند؟

یکی از مهم ترین این دلایل این است که مخاطب به مراتب مدت زمانی بیشتری نسب به تماشای یک فیلم برای آن ها صرف می کند.  مدت زمانی که مخاطب برای آنها صرف می کند به مراتب بیش از زمانی است که به تماشای یک فیلم، اختصاص داده می شود. نکته مهمتر این است که یک فیلم ممکن است نهایتا دو یا سه بار توسط مخاطب دیده شود، در حالی که یک بازی ممکن است صدها و هزاران بار در برابر دیدگان مخاطب قرار گیرد و جذابیت خود را از دست ندهد. به همین خاطر است که می توان گفت از لحاظ برقراری ارتباط، ابزاری مثل سینما، رادیو و تلویزیون با صنعت بازی ها قابل قیاس نیستند و همین امر موجب می شود تا ضرورت توجه بیشتر به این حیطه احساس شود.
حتما بسیاری از شما بازی ریسک را تجربه کرده اید. بازی ای که اگرچه شانس در آن نقش مهمی دارد، اما هوش و تحلیل نیز در آن بسیار مؤثر است. بازی جنگ جهانی نیز  به همین صورت است. در این بازی کاربر در نقش یک فرمانده در منطقۀ جنگی عمل می کند. منطقه ای از جهان را انتخاب می کند. نیروها و سایر کاربران (حریفان) در سرزمین های این منطقه توزیع می شوند و نبردی بین آنان در می گیرد. در واقع همۀ آن چیزی که از یک بازی استراتژیک دو بعدی کم حجم انتظار می رود را می توانید در این بازی بیابند. در این بازی کاربر می بایست تلاش کند تا با انتخاب استراتژی درست هم تهاجم دشمن را خنثی کنید و هم سرزمین های اشغال شده خود را بازپس بگیرید. بدون شک از دیدن تصاویر جذاب و باکیفیت بازی لذت خواهید برد و به راحتی نخواهید توانست که از این بازی دست بکشید.
تاریخ انتشار : Jul 09, 2013
نام کارفرما : Ratin Co

 

3 دیدگاه در “بازی جنگ جهانی

  1. ايدش جالبه اگه كيفيتش بالاتر ببرين قابل قياس با بازيهاي خارجي ميشه، در كل خوشم اومد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *