اینستاگرام تغییر سیاست داد؛ با گرفتن اسکرین شات دیگر گزارشی برای کاربر ارسال نمی‌شود

اینستاگرام تغییر سیاست داد؛ با گرفتن اسکرین شات دیگر گزارشی برای کاربر ارسال نمی‌شود

اینستاگرام در اوایل سال 2018 از قابلیت جدیدی برای سرویس خود پرده برداشت و به واسطه آن اگر از استوری‌ها اسکرین‌شات می‌گرفتید، کاربری که استوری گذاشته بود متوجه می‌شد. حالا با توجه به اطلاعات منتشر شده، اینستاگرام دیگر از این ویژگی پشتیبانی نمی‌کند.

پیش از اینستاگرام، این اسنپ چت بود که قابلیت «ارسال گزارش هنگام گرفتن اسکرین شات از محتویات» را معرفی کرد و به نظر می‌رسید اینستاگرام همانند گذشته با کپی از اسنپ چت سعی داشته باشد تا سرویسش را بهبود ببخشد. با این حال آن‌ها تست این ویژگی را کنار گذاشته‌اند.

البته در اپلیکیشن اینستاگرام ترفندهایی برای دور زدن این سیستم نیز وجود داشت و به کمک آن‌ها کاربران دیگر متوجه گرفتن اسکرین شات نمی‌شدند؛ هم می‌توانستید حالت پرواز تلفن هوشمند را فعال کنید، هم استوری‌ها را از وب‌سایت اینستاگرام دانلود نمایید و هم از اپلیکیشن fooView کمک بگیرید.

بد نیست بدانید اینستاگرام روز گذشته و با دریافت نسخه 49.0 قابلیت میوت (Mute) را معرفی کرد. با این ویژگی می توانید کاری کنید که استوری‌ها و پست‌های تایم‌لاین یک کاربر برایتان به نمایش در نیایند و به اصطلاح بی صدا شوند. برای استفاده از قابلیت میوت کافیست بعد از ورود به هر حساب کاربر، روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کرده و گزینه Mute را انتخاب نمایید.

منبع :  DIGIATO

10 دیدگاه در “اینستاگرام تغییر سیاست داد؛ با گرفتن اسکرین شات دیگر گزارشی برای کاربر ارسال نمی‌شود

  1. لبته در اپلیکیشن اینستاگرام ترفندهایی برای دور زدن این سیستم نیز وجود داشت و به کمک آن‌ها کاربران دیگر متوجه گرفتن اسکرین شات نمی‌شدند؛

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *