اپلیکیشن Chalk ویدیو چتی متفاوت با چاشنی واقعیت افزوده!

اپلیکیشن Chalk ویدیو چتی متفاوت با چاشنی واقعیت افزوده!

گر طالب جنس تازه‌ای از ارتباطات تصویری در دنیای اپلیکیشن‌ها هستید دعوت می‌کنیم در مطلب امروز برای آشنایی بیش‌تر با اپلیکیشن Chalk ما را تنها نگذارید!

شکاف نسل‌ها بازهم در شیوه استفاده از تکنولوژی دردسرساز شده و مادربزرگتان با اینکه بارها به او آموزش داده‌اید که چطور از گوشی جدیدش استفاده کند، هر روز به یک مشکل تازه حین کار کردن با گوشی برمی‌خورد و از راه دور از شما کمک می‌خواهد.

مادرتان هرچقدر آدرس می‌دهید نمی‌تواند جزوه شما را از قبرستان کتاب اتاقتان پیدا کند و حل کردن مسائل ریاضی پیچیده‌ای که کودکتان انتظار دارد حتی سر کار هم به آن‌ها پاسخ دهید و به او در تکالیفش کمک کنید؛ شما را پریشان کرده است.

همه ما در چنین موقعیتی قرار داشته‌ایم و آن لحظه آرزو کرده‌ایم یک دستیار جایگزین ما وجود داشت تا در چنین مواقعی به تمام امور رسیدگی کند. قبلا نه اما حالا تحقق این آرزو با وجود اپلیکیشن Chalk هرگز دور از دسترس نیست!

با اینکه اپلیکیشن‌های چت ویدیویی زیادی نظیر پیامرسان ویدیویی PingPong با نهایت امکانات ممکن عرضه شده‌اند اما انگار هنوز یک چیز کم است!

با اینکه دو طرف بواسطه نمایش همزمان تصویر به هم نزدیک شده‌اند اما عدم ارتباط فیزیکی در این تماس‌ها یک محدودیت بزرگ به نظر می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *