کتاب موبایل کودک ، رشد خلاقیت کودکان به روش روز

کتاب موبایل کودک ، رشد خلاقیت کودکان به روش روز

کتاب موبایل چیست؟

کتاب موبایل یکی از مجموعه محصولات شرکت طراحی اپلیکیشن MTeam است که به صورت تخصصی برای کودکان تولید می‌شود و در دسته‌‌ی اپلیکیشن کودک قرار می‌گیرد. این محصولات که تاکنون بر پایه‌ی داستان‌های عامیانه تولید شده اند، با هدف آشنایی کودکان امروز با فرهنگ ایرانی در بستری نوین و به روز عرضه شده اند. کودکان امروز علاقه مند به استفاده از موبایل و تبلت هستند و یکی از دغدغه‌های مهم والدین محصولات و اپلیکیشن‌هایی است که کودکان با آن‌ها ارتباط می‌گیرند و از آن استفاده می‌کنند. فضای جذاب کتاب موبایل ها در کنار محتوای مفید و سالم علاوه بر اماکن دسترسی به محتوای مناسب کودک باعث رشد خلاقیت او در فضای داستان، کتاب و تلفن همراه می‌شود. این سری محصولات تاکنون با استقبال خوبی از جانب خانواده‌ها و کودکان مواجه شده است و در آینده تولید محصولات تازه تری از مجموعه کتاب موبایل در دستور کار MTeam قرار دارد.

در ادامه هفت اپلیکیشن کتاب موبایل را معرفی می‌کنیم. با لمس دکمه‌های دانلود از گوگل پلی و دانلود از اپ استور زیر هر محصول می‌توانید آن را نصب کنید و لذت ببرید.

 

کتاب موبایل جیک جیک مستون

کتاب موبایل جیک جیک مستون

حتما شما هم ضرب المثل معروف وقتی که جیک جیک مستونت بود، فکر زمستونت بود؟ را شنیده اید.
داستان پیش رو که برگرفته از همین ضرب المثل است، پندهای بسیاری را برای کودکان و آینده ی آن ها به همراه خواهد داشت. داستان مورچه ای که در فصل تابستان به کار و تلاش مشغول است تا در روزهای سخت زمستان بتواند از اندوخته ی خود استفاده کند اما در عوض دوست او، ملخ، روزهای خود را با خوش گذرانی پشت سر می گذارد بدون این که به فکر آینده و روزهای سخت باشد. تا این که زمستان از راه می رسد …
در این اپلیکیشن کاربر می تواند صدای خود را ضبط کرده و به جای صدای قصه گو قرار دهد. همچنین امکان پخش داستان به صورت خودکار وجود دارد.

 

کتاب موبایل خاله سوسـکه

کتاب موبایل خاله سوسـکه

بدون شک، هیچکدام از ما نیست که از نوستالژی داستانهای کهن ایرانی بی بهره باشد. چه آن زمان که بهانۀ نخوابیدنمان نشنیدن قصه بوده و چه حالا که شاید سالها از آن روزگار میگذرد، قصه شنیدن را دوست داشته و داریم. خاله سوسکه را با آن چادر بامزه و عبارتهای شیرین خوب یادمان هست. خوب یادمان هست که پدرش او را نزد مش رمضون فرستاد تا شوهر کند و خوب یادمان هست که …
اگر یادتان رفته، بیایید تا با هم این قصه را مرور کنیم. ما هم سعی کردیم همان شیرینی دوران کودکی را در این تصاویر و صداها و رنگها بگنجانیم …

  

 

کتاب موبایل کدوقلقله زن

کتاب موبایل کدوقلقله زن

بدون شک، شما هم داستان این پیرزن دوست داشتنی را به خوبی در ذهن دارید. آرزوی او برای دیدن فرزندش و ماجراهایی که او برای رهایی از دست خطرات طی می کند. داستانی که برای ما بهانۀ شب های زیادی بود تا بخوابیم و رؤیاهای خود را مرور کنیم.
کدو قلقله زن، از دستة داستان های موزون ایرانی است. در واقع به این گونۀ روایت، متل می گویند.
ما نیز سعی کرده ایم تا با تصاویری جذاب و صدایی دلنشین، شیرینی این داستان را منتقل کنیم. بدون شک این داستان برای کودکانمان می تواند مفید باشد.

  

 

کتاب موبایل دزده و مرغ فلفلی

کتاب موبایل دزده و مرغ فلفلی

داستان معروف دزده و مرغ فلفلی را شنیده اید؟ فلفلی به خاطر پیدا کردن مرغش کل ایران را به دنیال ردپای دزده زیر پا گذاشت!
یک داستان بسیار شیرین و دلچسب که شما را با خود به یک سفر تفریحی و گردشگری به سرتاسر ایران می‌برد.

  

 

کتاب موبایل عمو نوروز و ننه سرما

کتاب موبایل عمو نوروز و ننه سرما

کتاب موبایل عمو نوروز و ننه سرما برگرفته از داستان معروف عمو نوروز و ننه سرما داستان کهن ایرانی عمو نوروز و ننه سرما از جمله داستانهای نمادین و عاشقانه ای است که نسل به نسل از گذشته تا به امروز رسیده است. عمو نوروز تنها در اولین روز بهار می تواند به دلباخته خویش یعنی ننه سرما برسد و وی را ببیند. در این داستان سخن از برکت و روزی در میان است . اپلیکیشن پیش رو داستان مصور عمو نوروز و ننه سرماست که به زیبایی به تصویر کشیده شده و بهانه ای شده برای قدم زدن در دوران کودکی و شوق و ذوق نو نوار شدن برای عید وآشنایی نسل امروز با داستانهای کهن ایران زمین که با فرهنگ و قلم ایران بیشتر آشنا شوند.

 

کتاب موبایل آش سنگ

کتاب موبایل آش سنگ

باز هم یکی دیگر از داستان های کهن ایرانی به تصویر کشیده شد تا خاطرات بزرگسالان و اندیشه کودکان امروز بیدار شوند. داستانی که هم اکنون آن را نظاره می کنید یکی از داستانهای قدیمی ایران زمین است که برخاسته از خطه کردستان است. در این داستان همیاری و همدلی در میان است.
مردی از راه می رسد.
ده در سکوت فرو رفته و مردم فقیر از گرسنگی به خود می پیچند.
صدایی از میدان شهر به گوش می رسد که مرد تازه وارد مردم را به خوردن آش سنگ دعوت می کند.
بهتر است ادامه داستان را از زبان راوی آش سنگ بشنوید و لذت ببرید.

  

 

کتاب موبایل مهمان ناخوانده

کتاب موبایل مهمان ناخوانده

 مهمان های ناخوانده داستان کوتاهی است درباره پیرزن تنها و مهمان نوازی که در دهکده ای زندگی می کند . یکی از شب ها پیرزن تا چشم بر هم گذاشت صدای در را شنید وقتی در را باز کرد گنجشک کوچکی را دید که از سرما به خود می لرزید و پناه می خواست . پیرزن به او پناه داد اما این پایان داستان نبود زیرا حیوانات دیگری هم در خانه پیرزن داستان ما را برای پناه گرفتن کوبیدند و …

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *