اپلیکیشن پستخونه

تولید اپلیکیشن پستخونه

با نصب پستخونه، دیگر نیازی به صرف زمان برای ثبت یک مرسوله پستی در مراکز پستی نیست. اگر می‌خواهید به باجه مجازی و میز خدمت پست دست پیدا کنید؛ اپلیکیشن پستخونه را نصب کنید.پستخونه یک اپلیکیشن سازمانی است که توسط شرکت تولید نرم افزار موبایل مطهرنت پارس طراحی و پیاده سازی شده است.

 

ساختار اپلیکیشن پستخونه

حتما این سوال برای شما پیش می‌آید که باجه مجازی چیست؟ بعد از نصب اپلیکیشن پستخونه روی گوشی‌های هوشمندتان، می‌توانید سفارشات پستی خودتان را ثبت کنید .با دریافت کد پیگیری موقت به نزدیکترین باجه پستی مراجعه نمایید، مرسوله خودتان را ارسال نماییدکه در این صورت دیگر لازم نیست منتظر مراحل اداری شوید.

 یک بخش دیگر اپلیکیشن پستخونه میزخدمت می باشد که شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به پست از طریق میزخدمت، از سرویسهای پستی و نرخ آنها مطلع شوید. مرسولات خودتان را رهگیری نمایید.کدپستی را دریافت کنید،.آدرس دفاتر پستی را در اختیار داشته باشید . نزدیکترین دفتر به محل خودتان را پیدا کنید. شکایت‌ها و پیشنهادهای خودتان را مطرح کنید و بسیاری کارهای دیگر .

در حال حاضر نسخه آزمایشی این اپلیکیشن راه اندازی شده است، در آینده نزدیک و پس از طی مراحل تکمیلی، امکان دریافت بسته یا پاکت و از محل مورد نظر مشتری نیز فراهم خواهد شد .با نصب پستخونه ضمن اینکه یک دفتر پستی در موبایلمان داریم و ترافیک رو کمتر می‌کنیم، در وقتمان صرفه جویی می‌کنیم همچنین به محیط زیستمان کمک می‌کنیم.

کاربران عزیز می‌توانند با مراجعه به سامانه postkhoone.post.ir نسبت به نصب این اپلیکیشن اقدام کنند.

کارفرما: شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *