سلامت پلاس

اپلیکیشن سلامت پلاس

تلویزیون اینترنتی سلامت

امروزه اهمیت توسعه بهداشت عمومی برای برقراری عدالت اجتماعی در حوزه سلامت بر هیچ‌کس پنهان نیست. اپلیکیشن سلامت پلاس همان طور که از نامش پیداست جزو اپلیکیشن های حوزه سلامت است.

سلامت پلاس یک تلویزیون اینترنتی است که به صورت رایگان ویدیوهای مختلفی را با موضوع سلامت در اختیار کاربران می‌گذارد. انیمیشن، مستند، فیلم کوتاه، سریال و… همه و همه با هدف افزایش آگاهی عموم افراد جامعه در مورد سلامت بر روی اپلیکیشن سلامت پلاس قرار گرفته است.

موضوعاتی مانند آشنایی با بیماری ها، روش های خودمراقبتی، پیشگیری و … در قالب ویدیوهای جذاب، آموزشی، سرگرم کننده و … ارایه شده است.

 

پوشش مستقیم رویدادهای سلامت

یکی از قابلیت ها و برنامه هایی که در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است، پوشش مستقیم برنامه های حوزه سلامت است.

سلامت پلاس پخش آزمایشی خود را با پوشش مستقیم سومین جشنواره فیلم سلامت آغاز کرد. مصاحبه های مختلفی با چهره های شاخص جشنواره اعم از کارگردانان، بازیگران، پزشکان و عوامل جشنواره فیلم سلامت در حال حاضر در آرشیو این اپلیکیشن قرار دارد.

این اپلیکیشن علاوه بر پوشش رویدادهای مهم سلامت، ساخت و تدوین برنامه های ویژه ای را در این حوزه در دستور کار خود دارد.

 

کاربران اپلیکیشن سلامت پلاس چه کسانی هستند؟

این اپلیکیشن برای استفاده ی عموم تولید شده است. همان طور که گفتیم هدف از ساخت این اپلیکیشن افزایش آگاهی عمومی در حوزه سلامت بوده، لذا محتوای ویدیویی این اپلیکیشن برای هر قشر با هر سنی قابل استفاده و کاربردی است.

شما می توانید اپلیکیشن را از مارکت های زیر دانلود نمایید و آموزش ها و اطلاعات آن بهره مند گردید.

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *