اپلیکیشن خبرنامه تکنولوژی

اپلیکیشن خبرنامه تکنولوژی

اپلیکیشن خبرنامه تکنولوژی شامل مجموعه کاملی از اخبار سایت‌های مختلف در زمینه فناوری می‌شود. بنابراین کاربران این اپلیکیشن دیگر نیازی به مراجعه به سایت‌های مختلف نخواهند داشت و می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن مذکور به آسانی به اخبار اکثر سایت‌های تکنولوژی دسترسی داشته باشند.


از دیگر قابلیت‌های اپلیکیشن خبرنامه تکنولوژی می‌توان به امکان دسترسی به قیمت روز لوازم الکترونیکی نیز اشاره کرد. در ادامه این مقاله قصد داریم تا به معرفی و بررسی اپلیکیشن خبرنامه تکنولوژی بپردازیم. چنانچه در مورد این برنامه نیاز به توضیحات و راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از کارشناسان موبایل کمک یاری بخواهید.
معرفی برنامه خبرنامه تکنولوژی
پس از اجرای برنامه خبرنامه تکنولوژی جدیدترین اخبار 24 ساعت گذشته از وب سایت‌های مختلف نمایان می‌شوند. اگر به دنبال خبر خاصی هستید می‌توانید با لمس آیکون به شکل ذره بین در گوشه بالا و سمت چپ صفحه به جستجوی آن بپردازید.
با انتخاب هر کی از خبرها می‌توانید متن کامل خبر را مشاهده کنید. با لمس آیکون به شکل ستاره خبر مورد نظر جهت دسترسی سریع و آسان به لیست علاقه‌مندی‌های شما اضافه می‌شود. همچنین امکان به اشتراک گذاری خبر با لمس آیکون زرد رنگ موجود در گوشه پایین و سمت چپ صفحه فراهم آمده است.
در صورت تمایل به تغییر اندازه متن، ترجمه، حذف و یا کپی آدرس سایت آیکون به شکل سه نقطه در گوشه بالا و سمت چپ صفحه را لمس نمایید. در قسمت انتهایی صفحه نیز امکان دسترسی به سایت منبع خبر فراهم آمده است.
با مراجعه مجدد به صفحه اصلی برنامه خبرنامه تکنولوژی و لمس آیکون به شکل سه نقطه در گوشه بالا و سمت چپ صفحه می‌توانید به قابلیت‌هایی نظیر عدم نمایش مطالب خوانده شده و یا حذف تمامی مطالب دسترسی داشته باشید. همچنین امکان تغییر ترتیب نمایش مطالب بر اساس تاریخ، عنوان و غیره فراهم آمده است.
با لمس آیکون به شکل سه خط در گوشه بالا و سمت راست صفحه منوی برنامه خبرنامه تکنولوژی نمایان می‌شود. کاربران می‌توانند با مراجعه به این منو به اخبار 24 ساعت گذشته و یا لیست خبرهای خوانده نشده خود دسترسی داشته باشد. همچنین امکان دسترسی به لیست مطالب ستاره‌دار (علاقه‌مندی‌ها) از طریق این منو فراهم آمده است. در صورت تمایل به دسترسی به مطالب یک سایت خاص مجددا به منوی برنامه مراجعه کرده و در بخش سایت‌های تکنولوژی سایت مورد نظر خود را انتخاب نمایید. بدین ترتیب تنها مطالب سایت مورد نظر نمایش داده می‌شوند.
از دیگر قابلیت‌های برنامه خبرنامه تکنولوژی می‌توان به امکان مشاهده قیمت روز لوازم الکترونیکی نظیر گوشی‌های موبایل اشاره کرد که دسترسی به این قابلیت از طریق مراجعه به منوی برنامه امکان‌پذیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *