اپلیکیشن‌‌های محبوب‌ ایرانیان در «گوگل‌پلی»

اپلیکیشن‌‌های محبوب‌ ایرانیان در «گوگل‌پلی»

لیست محبو‌ب‌ترین اپلیکیشن‌های ایرانیان در فروشگاه نرم‌افزاری گوگل‌پلی مشخص شده است و براساس این لیست پیام‌رسان تلگرام که بیشترین کاربر را در ایران دارد، همچنان پس از چندین ماه در میزان دانلود و محبوبیت در صدر جدول قرار دارد.

به گزارش خبرنگار کلیک؛ لیست محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ایرانیان در فروشگاه نرم‌افزاری گوگل‌پلی مخصوص کاربران سیستم عامل اندروید تا پایان شهریور ماه سال جاری اعلام شده است که این لیست نشان از استفاده و محبوبیت بسیار زیاد نرم‌افزارهای پیام‌رسان و VPN در میان کاربران ایرانی دارد.

محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ایرانیان عبارتند از: پیام‌رسان تلگرام، پیام‌رسان واتس‌آپ، بازی فوتبال استریک، نرم‌افزار سایفون، پیام‌رسان ایمو، نرم‌افزار SHAREit و نرم‌افزار هات‌اسپات شیلد

براساس آمار اعلام شده از سوی فروشگاه نرم‌افزاری شرکت گوگل یا همان گوگل‌پلی تا پایان شهریور ماه، پیام‌رسان روسی تلگرام به عنوان محبوب‌ترین پیام‌رسان در میان کاربران ایرانی با ۴۰ میلیون کاربر فعال در ایران، بعد از چندین ماه محبوبیت و بیشترین دانلود توسط کاربران ایرانی همچنان در جایگاه اول قرار گرفته است و توانسته تا پیشتاز باشد. همچنین پیام‌رسان‌های واتس‌آپ و ایمو به ترتیب در رتبه دوم و پنج قرار دارند که نشان از استفاده و محبوبیت بالای پیام‌رسان‌های موبایلی در میان کاربران ایرانی دارد.

 

منبع: تعادل

7 دیدگاه در “اپلیکیشن‌‌های محبوب‌ ایرانیان در «گوگل‌پلی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *