اپلیکیشن Oncolinq

 

نام محصول: Oncolinq

 

اپلیکیشن درمان سرطان

اپلیکیشن oncolinq یک اپلیکیشن کاربردی حول محور سرطان و درمان این بیماری است. بیماران سرطانی، همراهان بیمار و عموم افراد جامعه با استفاده از بخش آموزشی این اپلیکیشن می‌توانند به مطالب طبقه بندی شده مفیدی درباره انواع سرطان، داروهای مصرفی بیماران و عوارض و نکات مراقبت پرستاری بیماران سرطانی دسترسی داشته باشند. همچنین اطلاعات مفیدی در رابطه با پزشکانی که در این عرصه فعالیت می‌کنند در اپلیکیشن درمان سرطان oncolinq گنجانده شده است تا دسترسی و مراجعه به پزشک، راحت تر از همیشه باشد.

 

شبکه اجتماعی پزشکان

در اپلیکیشن oncolinq بخش هایی مثل انواع سرطان و مطالب مرتبط، داروشناسی، ثبت عوارض دارویی، اخبار حوزه سرطان و … در این اپلیکیشن قرار دارد. اما مهمترین بخش این اپلیکیشن، شبکه اجتماعی اختصاصی پزشکان دخیل در درمان سرطان است. کافی است پس از نصب اپلیکیشن onqolinq با تکمیل ثبت نام و تشکیل پروفایل کاربری به شبکه اجتماعی تخصصی پزشکان درمانگر سرطان بپیوندید. پزشکان گرامی با استفاده از این شبکه می‌توانند ضمن آشنایی با همکاران، در راستای اطلاع رسانی روش‌های جدید درمان انواع مختلف سرطان، تحت عنوان معرفی نمونه بیمار، به تبادل نظر بپردازند.

 

کاربران اپلیکیشن oncolinq چه کسانی هستند؟

این اپلیکیشن برای بیماران، پرستاران، همراهان بیمار، داروخانه‌ها، شرکت‌های پخش و عموم افراد کاربردی است. امکانات موجود در اپلیکیشن oncolinq به صرفه جویی در وقت پزشکان و امکان استفاده از نظرات همکاران در سایر نقاط ایران و دنیا، کمک شایانی می‌کند. به علاوه بخش خیریه نیز در این اپلیکیشن تعبیه شده است تا علاقه مندان و خیرین بتوانند کمک های خود را مستقیما و در سریع ترین زمان به بیماران سرطانی برسانند.

 

دریافت و نصب اپلیکیشن oncolinq

برای دریافت مستقیم و نصب نسخه اندروید یا iOS نرم افزار موبایل oncolinq کافی ست از طریق دکمه های زیر اقدام کنید.

 

دانلود از سیب اپ

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *