همکاری با ما

همکاری با شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن MTeam

 

شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن MTeam تولید کننده‌ی انواع نرم افزارهای اندروید و iOS در زمینه‌های مختلف آماده‌ی همکاری با علاقه مندان و متخصصان است. با مراجعه به بخش فرصت‌های شغلی می‌توانید از مشاغلی که در حال حاضر شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن MTeam در آن‌ها اقدام به جذب نیرو می‌کند، مطلع شوید.

 

شرکت MTeam Academy

 

شرکت آکادمی با تمرکز بر تامین نیروی انسانی مورد نیاز اکوسیستم دانش بنیان MTeam شکل گرفته است، این شرکت با استفاده از روش های نوین جذب نیروی انسانی و برگزاری دوره های متعدد علاوه بر آموزش و اعطای گواهینامه به دانش آموختگان در صورتی که فرد متقاضی خصوصیات مورد نیاز شرکتهای اکوسیستم را داشته باشد، به استخدام آنها نیز می پردازد. برگزاری برنامه های انگیزشی از دیگر فعالیت های این شرکت می باشد.

 

جذب کار آموز در MTeam Academy

 

اکوسیستم دانش بنیان MTeam ، در جهت افزایش سطح دانش دانشجویان و علاقه مندان ورود به بازار کار، در زمینه های ذیل کارآموز می پذیرد:

برنامه نویسی اندروید و iOS

طراحی وب سایت ( کار با CMC ورد پرس و زبان برنامه نویسی #C و ASP)

طراحی گرافیکی ( طراحی لوگو، بروشور، آیکن، UI، UX و … )

مارکتینگ و فروش

انگیزه و تلاش شما برای یادگیری و کسب دانش و مهارت ها برای ما قابل ستایش بوده و کافی می باشد. از این رو، اگر احساس می کنید در ابتدای راه هستید و هنوز هیچ تخصص مرتبطی با ۵ فعالیت ذکر شده در بالا ندارید، جای هیچ نگرانی نیست. شما می توانید با اعلام آمادگی خود به کارآموزی، از تخصص همکاران ما درشرکت برنامه نویسی اپلیکیشن MTeam استفاده نمایید و مهارت های مورد نیاز خود را در زمینه مورد علاقه تان به دست آورید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با لمس دکمه‌ی زیر به سایت آکادمی مراجعه کنید و برای برقراری ارتباط و انتخاب هریک از موارد بالا، فرم متقاضیان اشتغال و کارآموزی را تکمیل کنید و به ایمیل [email protected] بفرستید.

 

سایت MTeam Academy

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *