معرفی شرکت

شاید اگر ده سال پیش به هرکدام از ما این نوید را میدادند که به زودی از تحمل کردن صفحات برآمدۀ رایانه های شخصی قدیمی رها خواهیم شد، یا خواهیم توانست حجم انبوهی از اطلاعات را به سهولتی که امروز می بینیم، جابجا کنیم، باورش سخت می نمود. اما همه ما شاهد بودیم که تکنولوژی خیلی سریع تر از آنچه تصور می کردیم حرکت کرد.

رسوخ این پدیده در زندگی هرکدام از ما، تا بدانجایی پیش رفته است که رها شدن از قید آن، اگر نگوییم محال، حتما بسیار مشکل است. پس بهتر است سعی کنیم تا با آن کنار بیاییم و آنگونه ای استفاده اش کنیم که هم از آسیب هایش مصون بمانیم و هم بتوانیم از آن لذت ببریم.

بدون شک، در آینده نیز، تکنولوژی، صورت های رنگارنگ تری از خود را به ما نشان خواهد داد. ارتقاء توانمندی گوشی های تلفن همراه، افزوده شدن امکاناتی شگفت انگیز به عینک ها و ساعت ها، گسترش بیش از پیش فناوری های ارتباطی و فراگیر شدن نسل-های مترقی تری از تبلت ها، آن چیزی ست که در آینده ای نه چندان دور شاهد آن خواهیم بود.

MTeam نیز با اتکا به همین پیش بینی ها، مسیر خود را به گونه ای تعریف کرده است که بتواند در چهارچوب اصول و ارزش-هایی که خود را بدانها پایبند می داند، در عرصۀ جهانی نقش آفرینی کند. معرفی شرکت MTeam ، به عنوان یکی از نوآورترین گروه ها در حوزه ساخت اپلیکیشن و تولید نرم افزارهای ios ، Android و Windows phone که فعالیت خود را از سال ۲۰۱۲ آغاز نموده است.

حضور تیمی حرفه ای، بکارگیری برنامه ای منسجم و همچنین سعی و تلاش هدفمند و دلسوزانه اعضاء، عامل تمایز این گروه از سایر رقبای خود است.

تولید نرم افزار در حوزه هایی مانند سلامت و تندرستی، سرگرمی، بازی و کودک، از تجربه های این شرکت بوده است. عرصه هایی ست که وارد کارزار آنها شده ایم و توانسته ایم کارنامه ای درخور از خویش بجا گذاریم. بدون شک پنجه در انداختن با بنگاه هایی که هم سابقه بیشتر و هم توان تکنولوژیکی به روزتری دارند، نیازمند اتکا به رویکردی نو آورانه، به کار گیری استانداردهای روز دنیا، وجود دانش و ارتباطات کسب و کار اثر بخش، سرمایه گذاری و تمرکز در حوزه های جدید – مانند تولید اپلیکیشن های هوشمند متناسب با زبان و فرهنگ قومیت های کشورهای مختلف دنیا – است.

اکنون مجموعه MTeam در چنان ترازی قرار گرفته است که می تواند اطمینان دهد که افقی که رسیدن به آن ناممکن باشد، برایش وجود ندارد. می توانیم با شما همراه شویم تا شما هم بتوانید با ما دنیای تازه را لمس کنید …

7 دیدگاه در “معرفی شرکت

  1. تلاش، پشت کار و روحیه خستگی ناپذیر اعضای این مجموعه قابل تحسینه، البته اینده قابل پیش بینی نیست، ده سال دیگه ممکنه همه چیز کاملا متفاوت باشه شاید یکی از راه های پیشتاز بودن خلق کردن آینده به دست خودمون باشه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *