طراحی نرم افزار CMS Gram

طراحی و تولید نرم افزار موبایل CMS Gram به عنوان بستری جهت ارائه محتوا و یک شبکه اجتماعی عکس محور است که شامل نرم افزار موبایل در دو نسخه اندروید و iOS و یک پنل مدیریتی برای مدیریت محتوای نرم افزار می باشد. محتواها می توانند  شامل زیرمجموعه ای از اطلاعات متنی و تصویری باشند. مدیر نرم افزار، می تواند برای هر صفحه محتوایی مورد نظر خود اطلاعات که شامل متن، تصویر، یک فیلم، یک فایل صوتی و یک فایلpdf  است را جهت نمایش در نرم افزار موبایل درج نماید. به صورت کلی نرم افزار شامل بخش هایی جهت معرفی شرکت یا سازمان، رویدادها و اخبار و یک بخش به عنوان گرام جهت به اشتراک گذاری تصاویر و برگزاری مسابقات دوره ای می باشد. نرم افزار موبایل طرح حاضر، علاوه بر ارائه محتواهایی با موضوعات گوناگون، بستر بسیار مناسبی جهت اجرای چالش ها و محتواسازی و ارسال عکس خواهد بود و محیط جذابی را برای کاربران ایجاد می نماید.

 

هدف و اهمیت طرح

ایجاد بستری مناسب جهت برگزاری مسابقات دوره ای و ایجاد بستر سرگرمی و تفریحی برای کاربران

 

بخش گرام

جهت برگزاری مسابقات دوره ای بخشی در نرم افزار تعبیه می شود که کاربران می توانند از طریق آن در مسابقاتی که از سوی مدیریت پنل تعریف شده است شرکت کنند و تصاویر خود را ارسال نمایند. همچنین می توانند تصاویر سایر کاربران را که ارسال نموده اند مشاهده کنند و آن ها را لایک کرده و برایشان کامنت بگذارند.

 

مدیریت موضوعات مسابقه

در این بخش مدیریت پنل می‌تواند موضوعات بخش گرام را تعریف نماید. برای هر موضوع نام و توضیحاتی پیرامون هر موضوع را قرار دهد و زمان پایان آن را نیز مشخص کند. در این بخش مدیریت پنل می‌تواند به لیست تصاویر ارسال شده برای هر موضوع نیز دسترسی داشته باشد. همچنین مدیریت پنل می تواند تمامی کامنت و نظرات گذاشته شده برای تمامی تصاویر و آثار ارسال شده را مشاهده و آنها را تائید دهد.

* تصاویر و آثار ارسال شده پس از تائید مدیریت پنل در نرم افزار قابل مشاهده خواهند بود.

* امکان تعریف چند موضوع به صورت همزمان وجود خواهد داشت.

 

تعریف و مدیریت کانال

امکان تعریف کانال‌های برگزارکننده موضوعات در این بخش برای مدیر پنل وجود دارد. بدین ترتیب هر یک از کانال‌ها می‌توانند موضوعاتی را تحت عنوان کانال خود ایجاد نمایند. مدیریت موضوعات تعریف شده و محتوای ارسالی موضوعات در هر کانال برعهده مدیرکانال تعریف‌کننده موضوع می‌باشد.

 

سفارش اپلیکیشن CMS Gram

 

CAPTCHA
Please wait...

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *