طراحی نرم افزاری برای ارتباط گسترده اولیاء و مربیان ( اپلیکیشن ارتباط اولیاء و مربیان )

طراحی نرم افزاری برای ارتباط گسترده اولیاء و مربیان ( اپلیکیشن ارتباط اولیاء و مربیان )

نرم افزار «رسا» با هدف تداوم ارتباط اولیاء و مربیان برای آگاهی از وضعیت درسی دانش آموزان طراحی شده است.

طراح این نرم افزار در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما گفت: این نرم افزار ابزار مناسبی برای وانمایی صحیح دستاوردهای مدارس و رفع دغدغه‌های آموزگاران و مدیران است.

محمدحسین بنکدار تهرانی افزود: این نرم افزار تلاش‌های صورت گرفته در کلاس‌های مختلف، دست سازه‌های تک تک دانش آموزان، آموزگاران، برنامه‌های پرورشی برگزار شده مانند سوگواره‌ها و جشن‌های اعیاد و وفیات اهل بیت علیهم السلام، برنامه‌های ملی و میهنی نظیر یادآور ۲۲ بهمن، شب یلدا، جشن‌های نوروزانه، هفته‌ی دفاع مقدس و… را منعکس می‌کند.

بنکدار با اشاره به فراهم شدن امکان گفت و شنود این نرم افزار برای والدین و آموزگاران گفت:این نرم افزار امکان گفت و گوی اولیا را در چهار سطح شامل گفت و گو در سطح کلاسی که دانش آموز در آن درس می‌آموزد، گفت و گوی عمومی در سطح دوره دانش آموز با سایر هم سالانش، گفت و گوی عمومی اولیا با یکدیگر در سطح مدرسه و گفت و گوی اختصاصی هر ولی دانش آموز با آموزگار را فراهم کرده است.

مدیر شرکت آفتاب سپیده دم ایرانیان ادامه داد: به یاری امکانات گسترده این نرم افزار هر کاربر می‌تواند نسبت به کم و کیف، زمان برگزاری و گزارش محتوای ارائه شده آگاهی کافی نسبت به رویدادهای مدرسه کسب کند.

این نرم افزار با همکاری شرکت دانش بنیان MTeam طراحی شده است.

منبع خبر: خبرگزاری صدا و سیما

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *